return to list

🤓 Zastępca Dyrektora HR

Undisclosed salary

🌍 Media Expert | Za Dworcem 1D, Złotów

🖥 http://kariera.mediaexpert.pl

#KarieraMediaExpert, #HR, #MediaExpert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. 

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy: Zastępcy Dyrektora HR

Cześć. To ja, Grzegorz.

Piszę do Ciebie (chyba nie obrazisz się, że per „ty”, ale w ME wszyscy jesteśmy na koleżeńskiej stopie😊), bo mam propozycję: szukam zastępcy. 

Zainteresowany?

Szukam kogoś, kto zna HR, ale od tej miękkiej strony. Kogoś, kto wie, jak podnieść zaangażowanie i świadomość pracowników, by Ci byli dumni z firmy i czuli się w niej jak w domu. Kogoś, dla kogo ważne są dobre relacje z ludźmi i kto potrafi kreować i wdrażać projekty z zakresu work life balance. 

Potrzebuję po prostu zastępcy, który umie w HR i zrealizuje zadania z zakresu onboardingu, employer brandingu i offboardingu. 

Jaki jest haczyk, zapytasz? Nie ma żadnego! Wystarczy, że masz wyższe wykształcenie (ZZL, PR, EB, psychologia), doświadczenie w miękkim HR, jesteś otwarty, kreatywny, skuteczny i ambitny. I wiesz jak kierować zespołem.

Na starcie mogę obiecać Ci dobrą pensję i extra premie, pakiet benefitów od firmy i, co najważniejsze, wspaniałego, skromnego, do rany przyłóż szefa😉. 

Ps. Piszę najpierw do Ciebie, ale nie gwarantuję, że inni nie dowiedzą się o tej ofercie, także wiesz… Odpisz jak najszybciej!

Pozdrawiam, Grzegorz