return to list

🤓 Business Development Manager

3 000 - 5 000 PLN netto

🌍 Motiva HR | Puławska 12, Warszawa

🖥 https://motivahr.pl

#Zdalna, #Rekruter, #Handlowiec

#Praca #Zdalna #Rekruter #Handlowiec #MotivaHR #InspirująNasLudzie

Od jak dawna znany jest zawód rekrutera?

Pierwszy w historii dekret związany z systemowym naborem pracowników został podpisany przez Juliusza Cezara w roku 55 p.n.e. Przywódca proponował 1/3 rocznego żołdu żołnierskiego każdemu, kto nakłonił kandydata do dobrowolnego wstąpienia do armii. A dostanie się do sił zbrojnych Cezara nie należało do najłatwiejszych zadań. Wiązało się z wzięciem udziału w konkursach kompetencyjnych, gdzie jednym z zadań było przebiegnięcie niemal 30 kilometrów w pełnym umundurowaniu z 30kg wyposażeniem. Zachowany dokument dowodzi jak bardzo Cezarowi zależało na kompetentnym, zmotywowanym zespole.

Chcesz mieć realny wpływ na obecny świat i dalszy rozwój rekrutacji? Lubisz pomagać klientom tworzyć zgrane zespoły pracowników?
 Cenisz sobie niezależność i elastyczność?
 Posiadasz doświadczenie w branży rekrutacyjnej?
Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy ciekawej osobowości do rekrutacji oraz/lub pozyskiwania klientów. Daj sobie szansę i nie bój się życiowych zmian!

MOTIVA HR w związku z rozwojem poszukuje: Business Development Manager / Recruiter

Lokalizacja:
Do wyboru:
- Praca zdalna – Pracuj skąd chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz!
- Od 2 kwartału 2020 możliwa również praca w biurze w Warszawie

Wymagania:
- Minimum rok doświadczenia w branży HR lub minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B lub obsługi klienta.

Twoje zadania:

Co oferujemy:

Jak wyglądają etapy rekrutacyjne?

Planowany termin rozpoczęcia pracy:

- Chcielibyśmy rozpocząć współpracę jak najszybciej, jesteśmy jednak elastyczni - dobry pracownik jest w cenie, warto na Niego poczekać

O nas

MOTIVA HR jest firmą HRu end2end, która specjalizuje się m.in. w rekrutacji i pozyskiwaniu kandydatów na stanowiska niskiego, średniego i wyższego szczebla w branży motoryzacyjnej (m.in. mechanicy, handlowcy, kierownicy, dyrektorzy) oraz na stanowiska sprzedażowe, administracyjne, księgowe we wszystkich branżach.

Dołącz do naszego Zespołu. Wypełnij assessment poniżej i mam
nadzieję że już niedługo będziemy razem współpracować