return to list

🤓 Rekruter/Konsultant HR

Undisclosed salary

🌍 Motiva HR | Puławska 12, Warszawa

🖥 http://www.motivahr.pl

#Rekruter, #zdalna, #motoryzacja

#Rekruter #Praca #Zdalna #HR #PracaZdalna

Link do aplikacji oraz szczegóły poniżej :

Rekruter do naszego zespołu poszukiwany!

MOTIVA HR
w związku z nieustannym rozwojem poszukuje Rekrutera/Konsultanta HR do swojego zespołu. Jesteś otwartą osobą i praca z ludźmi to dla Ciebie przyjemność? Cenisz sobie niezależność i elastyczność? Posiadasz doświadczenie w branży rekrutacyjnej? Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy ciekawej osobowości do rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branży motoryzacyjnej. Daj sobie szansę i nie bój się życiowych zmian!

Lokalizacja:

Praca zdalna – Pracuj skąd chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz!
Wymagania:
• Minimum rok doświadczenia w branży HR.
Twoje zadania:
• Pozyskiwanie klientów 20-25 % czasu,
• Realizacja projektów rekrutacyjnych 75-80% czasu,
• Dzielenie się wiedzą,
• Uczestnictwo w wydarzenia branżowych
• Wymyślanie i realizowanie wymyślonych wymysłów
Co oferujemy:
• Zatrudnienie: UoP/B2B na stałe lub zatrudnienie prowizyjne
• System prowizyjny dostosowany do możliwości realizacji projektów, rozliczany miesięcznie i kwartalnie,
• Narzędzia pracy: telefon, komputer + samochód (dotyczy stałego zatrudnienia i wzięcia targetu na barki)
• Benefity : docelowo dofinansowanie lekarzy, sportu, szkoleń itp. – ustalenia indywidualne
• Pracę z profesjonalnym, wspierającym się zespołem.
Jak wyglądają etapy rekrutacyjne?
• Wyślij nam swoje CV przez link dostępny na dole.
• Poświęć nam kilkanaście minut na rozmowę telefoniczną.
• Wykonaj pracę domową - czas wykonania 48 godzin.
• Zaczekaj 24 godziny nim podejmiemy decyzję i złożymy propozycję.
• Piłka jest po Twojej stronie: 24 godziny dla kandydata na podjęcie decyzji.

Planowany termin rozpoczęcia pracy:
Chcielibyśmy rozpocząć współpracę z początkiem września, jesteśmy jednak elastyczni - dobry pracownik jest w cenie, warto na Niego poczekać! :)

Mam nadzieję, że już niedługo będziemy razem współpracować! :)

motivahr.elementapp.ai/application/7ee097f8-5c06-447a-919b-c73016f99a9f/d82c812a-d1ef-49b3-8ac2-d97992a40e34?source=facebook.pl