return to list

🤓 Personal Assistant

Undisclosed salary

🌍 MUSCAT | Sienkiewicza 4, Warszawa

🖥 http://www.muscat.pl

#startup, #assistant

MUSCAT to polska marka okularów, startup z kilkuset procentowym wzrostem i prawdziwy omnichannel. Naszą misją jest wprowadzenie nowej jakości na rynku optycznym w tej części Europy.  
W MUSCAT nie boimy się dużych inwestycji, podejmowania niekonwencjonalnych akcji i niewygodnych decyzji.

Kogo szukamy?
Szukasz możliwości dołączenia do firmy, która mimo osiągnięcia ogromnego sukcesu i stania się liderem swojej branży, nie straciła zwinności, pasji oraz swojego początkowego DNA?

Obecnie szukamy Asystenta / Asystentki -  osoby, która będzie pracowała bezpośrednią z założycielem marki MUSCAT, przedsiębiorcą wyróżnionym na liście Forbesa “30 Under 30” i podróżnika.  Jest to wyjątkowa okazja dla kogoś, kto marzy o pracy w startupie, nie lubi typowej pracy od 9 do 17 i chce poszerzać swoje horyzonty - nie tylko zawodowe.

Szukamy kogoś, kto jest głodny sukcesu, bystry, radzący sobie z różnorodnymi zadaniami. Ta pozycja (podobnie jak cała nasza organizacja) będzie ewoluować i często się zmieniać, dlatego szukamy Kandydata, który nie boi się zmian, a wszystkie potencjalne problemy przekuwa w wyzwania.
Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio odpowiedzialna za pomoc we wszystkich sprawach biznesowych i prywatnych właścicieli marki MUSCAT. Kluczowa dla nas jest postawa CAN DO - bo przecież dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Możesz pracować w domu (bo kto nie lubi pracować w piżamie?) i dojeżdżać raz w tygodniu do naszego biura w centrum Warszawy (w pięknie odrestaurowanej, ponad stuletniej kamienicy).

Zadania:


Jesteś Kandydatem idealnym/ Kandydatką idealną, jeżeli:Jeżeli na dodatek...


...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!


Co możemy Ci zaoferować?Jak aplikować?

Prześlij swoje CV i dołącz odpowiedź na następujące pytanie: 
"Co takiego jest w tym poście, co skłoniło Cię do ubiegania się o stanowisko?" Bądź kreatywny - to szansa, aby Cię poznać!