return to list

🤓 HR Business Partner

4 000 - 6 000 PLN netto

🌍 MyLead | Romana Abrahama 18, Poznań

🖥 https://mylead.global/pl

#WORK, #B2B, #HR

W końcu Cię znaleźliśmy!

Leadership Manager / HR Business Partner

Miejsce pracy: zdalnie lub Poznań
Wymiar pracy: pełen etat

Idealny HR Business Partner to osoba, która:

Czym będziesz się zajmować?

Oferujemy Ci:

Mile widziane:

Kim jesteśmy?
MyLead to nowoczesna firma z branży internetowej. Od ponad 7 lat zajmujemy się wsparciem w zdobywaniu nowych klientów dla firm, w tym dla największych marek w Polsce i na świecie. Pomaga nam w tym ponad 400 tysięcy zarejestrowanych użytkowników z całego świata. MyLead to portal posiadający wiele nagród. W 2021 roku znaleźliśmy się na 46-tym miejscu wśród 50-ciu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej według globalnej firmy badawczej Deloitte.

Osoby zainteresowane pracą u nas, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk “Aplikuj”. Podczas składania swojej aplikacji, prosimy zawrzeć w niej zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.