return to list

🤓 IT Recruiter

6 000 - 9 000 PLN netto

🌍 Neptune.ai | Krańcowa 5, Warszawa

🖥 https://neptune.ai/

#ITRecruiter, #Recruiter, #HRjobs

Chcesz pracować w kameralnej firmie produktowej, blisko Hiring Managerów z obszaru Machine Learning i Artificial Intelligence?

Zapraszamy do Neptune.ai!

Jesteśmy polskim start-upem, który powstał w 2017 roku i stworzył platformę dla specjalistów w zakresie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Zauważyliśmy, że większość projektów data science kończy się niepowodzeniem, co często wynika z braku narzędzi porządkujących współpracę i umożliwiających zarządzanie skomplikowanymi projektami. 

Zbudowaliśmy więc oprogramowanie pozwalające na śledzenie całego procesu eksperymentów, wizualizację rezultatów oraz dzielenie się spostrzeżeniami. Neptune dla data scientistów jest zatem porównywalny do GitHuba (dla programistów) czy HubSpota (dla działu sprzedaży). 

Nasze zespoły inżynieryjne wciąż się powiększają, dlatego potrzebujemy również zasilić szeregi naszego działu HR. Szukamy zdolnego IT Recruitera, który docelowo przejmie ownership nad procesami rekrutacyjnymi w Neptune.ai i razem z Talent Acquisition Partnerem będzie kształtować standardy rekrutacji w naszej firmie. 

Co jest tu do zrobienia?


Odnajdziesz się w tej roli, jeśli Twoje mocne strony to:

Zdobędziesz u nas dużego plusa, jeśli:


W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:


Brzmi jak dobry plan na Twój kolejny krok w karierze? Aplikuj!