return to list

🤓 Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 NES Fircroft | Prosta 20, Warszawa

🖥 https://www.nesfircroft.com/pl

#MłodszyRekruter, #JuniorRecruiter

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w ponad 100 biurach w 45 krajach na świecie w branżach: IT, Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja oraz Produkcja.


Jeśli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi "TAK", dołącz do międzynarodowej struktury NES Fircroft jako Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji i sprzedaży i rozwijaj naszą specjalizację w Polsce.

                                           

                                        Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji Technicznych 

                                                                 (Contracting)

 
Na tym stanowisku nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w rekrutacji. Kluczowe są kompetencje ogólne: umiejętność komunikacji z ludźmi, umiejętność słuchania, przewidywania, przejmowania inicjatywy, zorientowanie na cel. Ważnym aspektem naszej pracy jest umiejętność poszukiwania informacji m.in w internecie, umiejętność samodzielnego krytycznego myślenia, myślenie out of box i przede wszystkim motywacja do osiągnięć oraz wytrwałość.

Zatrudniona osoba dołączy do nowego w Polsce i bardzo szybko rozwijającego się zespołu Contractingu. Oznacza to, że będziesz nie tylko rekrutował i zatrudniał specjalistów technicznych, ale również realnie będziesz miał okazję współpracować z nimi na co dzień. 

Nasi Konsultanci są wyspecjalizowanymi międzynarodowymi doradcami, których rolą jest:


Jesteś dla nas ciekawym kandydatem, jeśli:


Oferujemy: DUŻO! 😉
 
To, co wszyscy, czyli:


A ponad to: