return to list

🤓 Rekruter IT (Komandosów IT)

Undisclosed salary

🌍 Net PC | Gradowa 11, Gdańsk

🖥 https://www.npc.pl/

#sourcing, #RecruiterIT, #EmployerBranding

Net PC to IT Software House. Nasz zespół tworzą Komandosi IT. Co to znaczy? Profesjonaliści, pasjonaci, których do działania nakręcają wyzwania, różnorodność projektów i duża dynamika.  Jak komandosi sprawdzamy się w każdym terenie, „rozbrajamy” różnorodne i trudne tematy. 

R jak różnorodność
Realizujemy projekty w różnych technologiach i dla różnych branż, o różnej złożoności. Angażujemy się też w projekty B+R. Nasz IT Software House może pochwalić się ciekawym i bogatym portfolio projektowym. 

Wspólne wartości stanowią o sile teamu komando: zaangażowanie, współpraca, otwarcie na zmiany i rozwój, szacunek i wsparcie dla zespołu. 

Dołączenie do Komandosów IT, co to oznacza? 
Stały, intensywny rozwój, brak nudy i stagnacji, za to stabilność zatrudnienia, oparcie w zespole (współpraca, agile, samoorganizujące się zespoły to nasza codzienność). 

Co komandosi mają wspólnego z rekrutacją?
Rośniemy. Dziś szukamy doświadczonego „komandosa od Rekrutacji IT”, który potrafi docierać różnymi metodami do kolejnych Komandosów IT  i  aktywnie rozwijać procesy/metody HR oraz EB. Osoby, która chce na stałe stać się częścią teamu komando.  Jesteś komandosem? Daj nam o tym znać!

REKRUTER IT (zainteresowany employer brandingiem)

IDEALNIE PASUJESZ DO NASZEGO ZESPOŁU JEŚLI:


TYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

 
OFERUJEMY:

 
Brzmi ciekawie?  Dołącz do Komandosów IT, aplikuj już dziś!