return to list

🤓 Junior HR Business Partner

5 600 - 7 700 PLN brutto

🌍 NeuroSYS Sp. z o.o. | Rybacka 7, Wrocław

🖥 http://NeuroSYS Sp. z o.o.

#softwarehouse, #IT, #HRBP

Cześć!
Do zespołu HR-u miękkiego szukamy pozytywnej i nastawionej na rozwój osoby, która jest pasjonatem_tką budowania niepowtarzalnego miejsca pracy, poprzez tworzenie procesów związanych z doświadczeniami pracowników oraz czuje branże IT.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy software house’m z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Białymstoku. Od ponad 11 lat realizujemy projekty dla klientów z całego świata oraz rozwijamy kilka własnych produktów.
Poza programowaniem, rozwijamy nasz Dział R&D, który prowadzi badania z obszarów rozszerzonej rzeczywistości, sztucznej inteligencji i deep learningu oraz pracuje nad ich komercyjnym zastosowaniem w automatyzacji procesów biznesowych.
Działamy w małych, zwinnych zespołach i płaskiej strukturze. Słuchamy każdego, ufamy sobie i wzajemnie pomagamy. Zwyczajnie robimy świetną robotę!
Nasza ekipa to >110 kreatywnych pasjonatów IT, nastawionych na rozwój i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności - ta liczba ciągle rośnie! 

Co będziesz robić? 


Czego oczekujemy?

Co również docenimy?


Co Ci zaoferujemy?

 
W związku z zaostrzoną sytuacją epidemiologiczną nasi pracownicy mają pełną dowolność w wyborze trybu pracy (zdalnie/biuro). Natomiast docelowo przewidujemy model hybrydowy - zależy nam, żeby członkowie ekipy HR pojawiali się w biurze i mieli bezpośredni kontakt z pracownikami.