return to list

🤓 Junior IT Recruiter

4 900 - 6 300 PLN brutto

🌍 NeuroSYS Sp. z o.o. | Rybacka 7, Wrocław

🖥 http://NeuroSYS Sp. z o.o.

#inhouse, #IT, #Recruiter

Kim jesteśmy?

Software house’m
z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Białymstoku. Od 11 lat tworzymy dedykowane rozwiązania IT dla klientów z całego świata, w których wykorzystujemy najnowsze narzędzia i technologie. Pracujemy w małych, zwinnych zespołach i płaskiej strukturze. Słuchamy każdego, ufamy sobie i wzajemnie pomagamy. Zwyczajnie robimy świetną robotę!
Nasza ekipa to >100 kreatywnych pasjonatów IT, nastawionych na rozwój i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności - ta liczba ciągle rośnie! Chcesz pomagać nam ją zwiększać? 😊 

Kogo szukamy?

Ciebie! 😇 Jeśli kręci Cię pozyskiwanie najlepszych talentów z rynku IT, jesteś osobą pełną pozytywnej energii, otwartą na ludzi i ich potrzeby. Lubisz rozmawiać, ale też uważnie słuchać. Cenisz szczerość, autentyczność i zaangażowanie. Odpowiedź brzmi tak? Zapraszamy do naszego HR teamu!

Co będziesz robić?


Czego oczekujemy?


Co też docenimy?


Co Ci zaoferujemy?

 
W związku z sytuacją epidemiologiczną nasi pracownicy mają obecnie pełną dowolność w wyborze trybu pracy (zdalnie/biuro). Natomiast docelowo przewidujemy model hybrydowy - zależy nam, żeby członkowie ekipy HR pojawiali się w biurze i mieli bezpośredni kontakt z pracownikami.