return to list

🤓 Rekruter IT / Freelancer

7 000 - 12 000 PLN netto

🌍 New-Invest IT Recruitment | Dąbrowskiego 273, Poznań

🖥 http://www.new-invest.pl

#RekruterIT, #IT, #Recruiter

Specjalizujemy się w rekrutacjach w branży IT - jednej z najszybciej rozwijających się branż na rynku. Aktualnie poszukujemy IT Rekrutera/Freelancer - praca w 100% zdalnie, oferta jest dla Ciebie jeśli lubisz wyszukiwanie odpowiednich kandydatów, kontakt z nimi, ale nie koniecznie kręci Cię pozyskiwanie nowych projektów rekrutacyjnych.
Możesz nas wspierać po pracy w ramach dodatkowego zajęcia lub na full time. Jest to uzależnione od Twojej dostępności.

Zakres obowiązków:

Aktywne docieranie do Kandydatów za pośrednictwem mediów społecznościowych i innych dostępnych kanałów.
Przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami.
Dbanie o  candidate experience.

Czego od Ciebie oczekujemy:

Minimum 2-letniego doświadczenia w rekrutacjach na stanowiska IT.
Dobrej umiejętności wyszukiwania kandydatów metodami direct search

Oddajemy w Twoje ręce naszych długoletnich Klientów, więc przede wszystkim oczekujemy, że jesteś osobą godną zaufania :)

Wynagrodzenie dla Ciebie to 7000 - 12000 netto na FV w zależności od projektu.

Zapraszamy :)