return to list

🤓 Junior Chaos Wizard

3 200 - 4 500 PLN brutto

🌍 Office Samurai | Wojciecha Weissa 7, Kraków

🖥 http://www.office-samurai.com

#office, #junior, #chaoswizard

Konnichiwa!

Kim jesteśmy?
Office Samurai – jesteśmy technologiczną firmą konsultingową, która wdraża rozwiązania automatyzujące pracę biurową dla dużych korporacji. Obecnie pracuje u nas 20 osób a firma cały czas się rozwija. Szkolimy, oferujemy konsulting i tworzymy rozwiązania w technologii Robotic Process Automation.

Kogo szukamy?
Szukamy osoby, która wspomoże naszego Chaos Wizarda w tematach organizacyjnych i administracyjnych a także poradzi sobie z zadaniami z zakresu finansów, kadr, wsparcia sprzedaży i marketingu. Pomimo tego, że działamy od 3,5 roku, dosyć dużą wagę przykładamy do procedur i standardów. Nie musisz obawiać się więc bałaganu organizacyjnego. Jeśli czujesz się „ogarniaczem” – to szukamy właśnie Ciebie i zapraszamy do rekrutacji!

Kogo nie szukamy?
Nie szukamy asystenta/ki ani recepcjonisty/ki. Twoje obowiązki będą o wiele szersze (i ciekawsze). Wszystkich pracowników traktujemy równo i fair. Będziesz częścią zespołu i podobnie, jak od naszych konsultantów i deweloperów wymagamy nieustannej nauki i rozwoju, to samo będzie dotyczyć również Ciebie. Jeśli nie chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, to nasza firma nie jest dla Ciebie (przykro nam – wolimy być szczerzy).

Ile płacimy na tym stanowisku?
3.200zł – 4.500zł brutto
Jeśli dopiero zaczynasz i nie robiłeś/aś nigdy podobnych rzeczy, to chętnie Cię przeszkolimy i możemy zaoferować 3200 zł brutto na start. Osobom doświadczonym możemy zaoferować wyższe stawki w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Twój zakres obowiązków:

W obszarze administracji:


W obszarze księgowości i finansów


W obszarze kadr


Czego oczekujemy?


To oferujemy:


1. Wyślij zgłoszenie klikając w przycisk aplikowania:
a. Wypełnij formularz.
b. Termin: 19.10.2021, godz. 17:00.
2. Wybrani kandydaci otrzymają do zrobienia praktyczne zadanie (będzie wymagało poświęcenia ok. 2-3 godzin Twojego czasu)
3. Osoby, które najlepiej wykonają zadanie, zostaną zaproszone na rozmowę z zarządem (online lub w biurze)