return to list

🤓 HR & Recruitment Assistant

Undisclosed salary

🌍 Olesiński i Wspólnicy Sp. k. | Powstańców Śląskich 2-4, Wrocław

🖥 https://olesinski.com/

#rekrutacja, #asystent, #prawo

HR-SuperpOWer

Cześć! Jesteśmy 5-osobowym zespołem pasjonatek HR-u w różnych jego odsłonach! Każda z nas ma swoje superpOWers, ale działamy wspólnie, wymieniając się wiedzą, organizując burze mózgów i dyskutując nad problemami. Pracujemy we wrocławskiej siedzibie, ale opiekujemy się procesami HR-owymi w każdej z 4 spółek z Grupy O&W również w pozostałych siedzibach O&W – Warszawie, Krakowie i Gliwicach! Obecnie nasza Załoga liczy prawie 200 osób, ekspertów z wielu obszarów, mi.in. prawnych, podatkowych, księgowych, analitycznych i administracyjnych. Wspólnie wspieramy biznes!

Zespół HR jest nieodłączną częścią społeczności O&W – ściśle współpracujemy z Managerami i liderami, reagujemy na potrzeby naszych pracowników. Kompleksowo opiekujemy się szeregiem procesów w naszej organizacji, m.in. tworzymy strategie rekrutacyjne, bierzemy aktywny udział w konstruowaniu polityki wynagrodzeniowej i benefitowej, struktury stanowiskowej oraz systemu oceniania. Aktywnie działamy w obszarze komunikacji wewnętrznej oraz employer brandingu, zarządzamy cyklem życia pracownika od strony administracyjno-kadrowej, tworzymy plany rozwojowe dla naszej Załogi, w tym proces onboardingu.

Do naszego zespołu szukamy kogoś, kto wśród swoich superpOWers wymienia komunikatywność, empatię, nastawienie na drugą osobę oraz pierwsze doświadczenia związane z rekrutacją i pozyskiwaniem talentów! Jeśli interesujesz się tymi zagadnieniami i jesteś osobą nastawioną na rozwój – zaaplikuj do nas!

Szukamy Ciebie, jeśli: 


Twoja rola w O&W: 

 -tworzenie raportów, baz danych i analiz,
-prowadzenie dokumentacji związanej z procesem rekrutacji, zatrudnienia, benefitów pracowniczych,
-dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentacji.

Dołączając do O&W zyskujesz: 


Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny? 

1. Po otrzymaniu Twojej aplikacji, zespołowo zapoznajemy się z Twoim CV.
2. Wybranych kandydatów zapraszamy na I etap – rozmowę, podczas której lepiej się poznajemy, opowiadamy o pracy w O&W i wzajemnych oczekiwaniach. Ten etap odbywa się stacjonarnie lub zdalnie.
3.  Po zakończeniu I etapu wracamy z feedbackiem do wszystkich zaproszonych osób, a kandydatów, których chcemy zobaczyć „w akcji” zapraszamy do udziału w etapie praktycznym (stacjonarnie), podczas którego otrzymują od nas do wykonania wycinek zadań, którymi wybrana osoba zajmie się na tym stanowisku oraz czas na przygotowanie do dyskusji.