return to list

🤓 Team Leader (Almere NL)

Undisclosed salary

🌍 OTTO Work Force | Wrocław, Wrocław

🖥 http://www.ottoworkforce.pl

#pracazagranicą, #TeamLeader

Aktualnie do naszych wewnętrznych struktur w Holandii w miejscowości Almere poszukujemy osób na stanowisko Teamleader Flex 


Odpowiednie połączenie entuzjazmu, odwagi i wytrwałości pozwoli Ci odnieść sukces na tym stanowisku. Nasz Teamleader Flex jest kluczową postacią w relacjach między klientem a pracownikami Flex. Odpowiada za codzienny proces operacyjny w miejscu pracy i kieruje pracownikami flex. Poza zarządzaniem i planowaniem pracy personelu flex, pracuje i jest częścią zespołu w firmie klienta. Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym.

Czym dokładnie będziesz się zajmować:


Szukamy właśnie Ciebie jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu z silną osobowością i spontanicznie podejmujesz dodatkowe działania oraz posiadasz:


Co otrzymasz w zamian:

Mimo szybkiego rozwoju, jaki osiągnęliśmy w ostatnich latach, jesteśmy i pozostaniemy firmą rodzinną. Nieformalne, wielokulturowe środowisko pracy zapewnia przyjemną i osobistą atmosferę pracy. Wraz z zaangażowanymi i entuzjastycznie nastawionymi kolegami dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników operacyjnych. Twoje zaangażowanie i wyniki zostaną nagrodzone konkurencyjnym wynagrodzeniem oraz dobrymi podstawowymi i dodatkowymi warunkami zatrudnienia, takimi jak: