return to list

🤓 Pracownik Działu Personalnego

4 000 - 5 500 PLN brutto

🌍 OUTWORKING S.A, | Langiewicza 2/10, Poznań

🖥 https://outworking.pl/

#PRACAWPOZNANIU, #HRTWARDY, #HR

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. W stosunku do naszych pracowników jesteśmy elastyczni, słuchamy ich potrzeb, opieramy się na wzajemnym zaufaniu i szacunku.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Pracownik Działu Personalnego

Szukamy odpowiedzialnej, uważnej i ambitnej osoby, która chciałaby wykorzystać dotychczasową wiedzę i doświadczenie, poszerzać i rozwijać swoje umiejętności i pozostać z nami na stałe.

Jako Pracownik Działu Personalnego będziesz odpowiadać za:


W ramach zatrudnienia mamy dla Ciebie:


Dołącz do naszego zespołu, jeśli:


Chcemy byś wiedział/a, że:


Jeśli posiadasz wymagane doświadczenie i umiejętności, oraz utożsamiasz się z naszymi wartościami to nie wahaj się, zaaplikuj i stań się częścią naszego zespołu!
 
Pamiętaj, by na CV dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102