return to list

🤓 Księgowa/y

Undisclosed salary

🌍 OUTWORKING SA | LANGIEWICZA 2/10, Poznań

🖥 https://outworking.pl/

#ksiegowosc, #biurorachunkowe

Jesteśmy e-counting - biuro rachunkowe z Grupy Outworking. Obsługujemy spółki kapitałowe, osobowe oraz jednoosobowe działalności gospodarcze z przeróżnych branż.

10 lat na rynku, 3 lata pod marką e-counting, 5 osób w zespole (asystent, 2 samodzielne księgowe, główny księgowy, dyrektor finansowy).

Łączy nas pasja do księgowości. Każdy z nas wnosi do firmy coś wyjątkowego - jesteśmy perfekcjonistami lub... chcemy nimi być, miłośnikami aktywnego trybu życia, pasjonatami... jedzenia.

Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być liderem usług księgowych!

Dzięki budżetowi szkoleniowemu rozwijamy swoje umiejętności. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Wspieramy się. Ufamy sobie nawzajem, dlatego dobrze nam się razem współpracuje.
Dołącz do zespołu e-counting - do ludzi, którzy nie mają uprzedzeń, są partnerscy, elastyczni i bezproblemowi.

Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w księgowości i czujesz, że:

E-counting jest miejscem dla Ciebie!

Szukamy odpowiedzialnej, uważnej i ambitnej osoby, która chciałaby wykorzystać dotychczasową wiedzę i doświadczenie, poszerzać i rozwijać swoje umiejętności i pozostać z nami na stałe.
Jako Księgowy/Księgowa będziesz odpowiadać za:

Na w/w stanowisku będziesz ściśle współpracować z głównym księgowym oraz zespołem księgowym

W ramach zatrudnienia mamy dla Ciebie:


Dołącz do naszego zespołu, jeśli:


Chcemy byś wiedział/a, że:


Nie zwlekaj! Skończ z monotonią w obecnej pracy. Idź po nowe wyzwania - dołącz do naszego zespołu!

Nasz proces rekrutacji na to stanowisko składa się z kilku etapów:

  1. Analiza Twojego CV - zazwyczaj zajmuje nam to do 3 dni od zaaplikowania
  2. 15-minutowa merytoryczna rozmowa telefoniczna z Karolem - Głównym Księgowym
  3. Rozmowa telefoniczna z naszym Hr-owcem - Ulą (to jest przede wszystkim Twój czas -Ula z chęcią opowie o specyfice pracy, benefitach, możliwościach rozwojowych)
  4. Rozmowa w biurze z Martą - Dyrektor Działu Księgowego (jeśli znajdziesz się na tym etapie, to z pewnością złożymy Ci ofertę pracy)
  5. Złożenie oferty i zatrudnienie

Pamiętaj, by na CV dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."