return to list

🤓 HR Master

Undisclosed salary

🌍 OX Media | Świeradowska 47, Warszawa

🖥 https://oxmedia.pl/

#Kadry, #Administracja, #HR

Haerze Masterze - Poczarujesz z nami w digitalowej sferze?

Gdzie: Zdalnie

Czołem HR Masterze!

Jeśli czytasz to ogłoszenie, to znaczy, że właśnie szukasz czegoś HRowego dla siebie, a to się dobrze składa, bo potrzebujemy konkretnego wsparcia w naszym dziale.

TO NIE BĘDZIE TYPOWE OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE

To nie będzie powieść o wyciskanych sokach w piątek ani o nadchodzących o deadlinach. Chcemy opowiedzieć jak jest.
Pracujemy 100% zdalnie (czyli zawsze i wszędzie), a w naszym stadzie jest około 30 surykatek. Jesteśmy digitalową agencją z dziewięcioletnim stażem, która pracuje z dużymi i znanymi markami tworząc strategie komunikacji i całkiem rozbudowane serwisy www. Co to znaczy dla naszych HRowów? Mamy 5 głównych obszarów działań, które powinny śmigać:

1/ rekrutacje – żeby szybko, żeby dobrze pozyskać nowe osoby, dobrze dopasowane do naszego charakteru działania (przede wszystkim zdalnie).

2/ administracja – bo jak pozyskamy wszystkich cennych współpracowników, to wiadomo, trzeba o nich odpowiednio zadbać: żeby sprawnie przygotować umowy, rozliczenia, wyliczyć nadgodziny, urlopy… bez błędów, z uśmiechem na twarzy, najlepiej jeszcze rzucając swobodnym żartem przy okazji (suchary też zespół akceptuje).

3/ employer branding – stan projektu na dziś: wiele chcemy i nam się marzy, mało robimy, a chcemy to zmienić, a możliwości są ogromne (w końcu mamy własne zaplecze produkcyjne graficzno-contentowe).

4/ integracja – wiadomo o co chodzi, ale dla ekipy pracującej zdalnie – nie jest to już takie proste…jeśli jednak nie przeraża Cię to wyzwanie i chcesz spróbować swoich sił w rozruszaniu towarzystwa i dbania o dobre poczucie naszego stadka – zapraszamy….

5/ rozwój – tu sprawę traktujemy poważnie – zależy nam na rozwoju każdej osoby na pokładzie OX Media. Przeprowadzamy więc rozmowy podsumowujące (ważne zwłaszcza w kontekście pracy zdalnej), ustalamy cele i ścieżki rozwoju.. i HR odgrywa tu dość znaczącą rolę.

Na koniec – jako że pracujemy zdalnie i musimy szczególnie dbać o dobrą organizację swojej pracy i komunikację, idealnie, jakby digital to było Twoje drugie ja – zarówno od strony narzędzi, jak i niuansów rekrutowania na LI, a jeżeli jeszcze jesteś za Pan brat z Excel i Google Docs – to bajka.

Jeśli nadal to czytasz i oczyma wyobraźni już siebie widzisz z nami - napisz do nas. O ile wiemy, jeszcze taka alfa i omega się nie urodziła, która by przodowała we wszystkich 5 punktach, ale jeśli czujesz, że choć w kilku Ci blisko do nas – wyślij swoją cefałkę, a w wiadomości dodaj parę słów o sobie, do których obszarów Ci najbliżej wraz z dopiskiem “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OX Media moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Mamy nadzieję, do zobaczenia podczas rekrutacji!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na naszej stronie www.oxmedia.pl