return to list

🤓 Młodszy Konsultant (Outsourcing IT)

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 P&P Solutions Sp. z o.o. | Łucka 15, Warszawa

🖥 http://www.pnpsolutions.pl

#recruitment, #outsourcing, #goodjob

Rozwijamy się i szukamy osoby, która chce się rozwijać razem z nami początkowo jako Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji (Outsourcing IT).

Dołącz do nas! Pracujemy z klientami z sektora IT, telekomunikacji, finansów i ubezpieczeń, administracji oraz usług publicznych.

Twoje zadania:
·         Aktywne poszukiwanie Kandydatów - tylko Twoja pomysłowość jest tutaj granicą
·         Przeprowadzanie rozmów z Kandydatami - bez obaw, to nie jest call center
·         Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Kandydatami - tak jak byś chciał/a, aby Ciebie traktowano
·         Selekcja nadsyłanych aplikacji - postaw się w roli Klienta i wybierz najlepszych
·         Redagowanie ogłoszeń - kreatywnie opisujesz, kogo szukasz
·         Współpraca z pozostałymi członkami zespołu - tu możesz liczyć na merytoryczne wsparcie

Nasze oczekiwania spełnisz, jeżeli:
·         Posiadasz min. półroczne/roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji specjalistów IT
·         Potrafisz tworzyć relacje z Kandydatami w kontakcie telefonicznym i mailowym
·         Stawiasz na jakość i terminowość realizowanych zadań
·         Chcesz być członkiem zespołu i zostać z nami na dłużej
·         Znasz dobrze język angielski

Oferujemy Ci:
·         Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
·         Stałe wynagrodzenie (podstawa plus premie)
·         Wdrożenie w specyfikę branży outsourcingowej
·         Wsparcie merytoryczne przy prowadzonych projektach
·         Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
·         Pracę w biurze w dogodnej lokalizacji, w biznesowym sercu Warszawy, z możliwością pracy zdalnej
·         Kartę Multisport
·         Prywatną opiekę medyczną
·         Codziennie pyszna kawa i herbata, świeże owoce