return to list

🤓 Młodszy Konsultant (Outsourcing IT)

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 P&P Solutions Sp. z o.o. | Łucka 15, Warszawa

🖥 http://www.pnpsolutions.pl

#recruitment, #outsourcing, #goodjob

Stawiasz na kameralną atmosferę pracy?  Odnajdujesz się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym? Lubisz osiągać mierzalne wyniki i mieć wpływ na wysokość swojej premii?

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK - Dołącz do nas! Świadczymy usługi outsourcingowe dla kluczowych klientów w Polsce z sektora IT, telekomunikacji, finansów i ubezpieczeń, administracji oraz usług publicznych.

Jakie mamy dla Ciebie zadania?
·         Aktywny search Kandydatów - tylko Twoja pomysłowość jest tutaj granicą
·         Rozmowy z potencjalnymi Kandydatami - bez obaw, to nie jest call center
·         Selekcja nadsyłanych aplikacji - postaw się w roli Klienta i wybierz najlepszych
·         Redagowanie ogłoszeń - kreatywnie opisujesz, kogo szukasz

Perfect match:
·         Posiadasz 3 – 6 miesięcy doświadczenia w rekrutacji IT 180
·         Lubisz rozwój a wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją
·         Jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i godną zaufania
·         Potrafisz komunikować się jasno i przekonywująco
·         Znasz komunikatywnie język angielski
·         Lubisz wychodzić poza sferę swojego komfortu
·         Masz dystans do siebie i poczucie humoru

Co Ci oferujemy?
·         Solidną podstawę na początek
·         Nieograniczone prowizje
·         Rozszerzony LinkedIn
·         Wsparcie mentorów z międzynarodowym doświadczeniem
·         Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
·         Wyjścia integracyjne
·         Konferencje i szkolenia

Jak wygląda nasz proces?
·         Nasz proces składa się z dwóch rozmów video/ tele i jednej rozmowy face 2 face w naszym biurze w Centrum biznesowym Warszawy.