return to list

馃 Talent Consultant / Team Leader

8 000 - 12 000 PLN brutto

馃實 P&P Solutions Sp. z o.o. | Centrum, Warszawa

馃枼 http://www.pnpsolutions.pl

#Leader, #outsourcing, #recruitment

P&P Solutions rozwija si臋 w dynamicznym tempie, a co za tym idzie - poszukujemy nowych, ambitnych i charyzmatycznych os贸b do naszego zespo艂u rekrutacyjnego.

Poszukujesz mo偶liwo艣ci ci膮g艂ego rozwoju i realizacji projekt贸w daj膮cych poczucie satysfakcji? Chcesz pracowa膰 w艣r贸d ludzi z pasj膮 stawiaj膮cych na dobr膮 atmosfer臋 ponad korporacyjny 艂ad?

Do naszego Zespo艂u poszukujemy osoby na stanowisko:

Talent Acquisition Consultant / Team Leader - zesp贸艂 zlokalizowany w Poznaniu

Jakie mamy dla Ciebie zadania:
馃З B臋dziesz odpowiedzialna/-y za rozwini臋cie w艂asnego zespo艂u rekrutacyjnego, szkolenia wewn臋trzne, motywowanie, zarz膮dzanie prac膮 i wynikami Konsultant贸w wchodz膮cych w sk艂ad Twojego zespo艂u.
馃З B臋dziesz kompleksowo realizowa膰 procesy rekrutacyjne w obszarze IT 鈥 od aktywnego pozyskania kandydat贸w, przez screening, ofertowanie i negocjacje a偶 po finalizacj臋 kontrakt贸w.
馃З W swojej codziennej pracy, b臋dziesz r贸wnie偶 wyszukiwa膰 najlepszych specjalist贸w na stanowiska takie jak: Analityk Biznesowy, Developerzy (np. Java, .NET, Python, PHP, Python), QA i inne.

B臋dziesz odpowiedzialna/-y za:
馃З Prowadzenie projekt贸w rekrutacyjnych end-to-end, na rzecz Klient贸w zewn臋trznych.
馃З Aktywne poszukiwanie kandydat贸w metodami direct search.
馃З Proponowanie nowych strategii oraz 藕r贸de艂 dotarcia do pasywnych kandydat贸w.
馃З Budowanie i utrzymywanie dobrych, d艂ugofalowych relacji z Kandydatami i Klientami.
馃З Planowanie codziennej pracy Zespo艂u (w tym ustalanie priorytet贸w, strategii, realizacji cel贸w).
馃З Motywowanie zespo艂u rekrutacyjnego poprzez regularny mentoring i przekazywanie informacji zwrotnej (kultura pyta艅 i feedback鈥檜).
馃З Dbanie o wysok膮 jako艣膰 komunikacji.
馃З Prowadzenie dzia艂a艅 buduj膮cych pozytywny wizerunek firmy na rynku IT.
馃З Udzia艂 w aktywno艣ciach Employer Brandingowych.
馃З Budowanie bazy kontakt贸w na potrzeby przysz艂ych rekrutacji oraz dbanie o dobry Candidate Experience.
馃З Pomoc przy organizacji wydarze艅 firmowych.
馃З Udzia艂 w wydarzeniach zwi膮zanych z rekrutacj膮.

Perfect match:
馃幆 Posiadasz minimum 3 lata do艣wiadczenia w prowadzeniu rekrutacji w bran偶y IT, idealnie w agencji rekrutacyjnej lub outsourcingu specjalist贸w IT.
馃幆 Posiadasz minimum 1 rok do艣wiadczenia w zarz膮dzaniu zespo艂em Konsultant贸w w obszarze rekrutacji w bran偶y IT.
馃幆 Znasz skuteczne metody i 藕r贸d艂a aktywnego pozyskiwania Kandydat贸w (mile widziana bogata baza kontakt贸w na portalach spo艂eczno艣ciowych typu LinkedIn).
馃幆 Posiadasz wiedz臋 i do艣wiadczenie z obszaru rekrutacji w IT poparte sukcesami.
馃幆 Lubisz rozw贸j a wysokie zarobki s膮 dla Ciebie motywacj膮.
馃幆 Cechuje Ci臋 samodzielno艣膰, dobra organizacja pracy i umiej臋tno艣膰 skutecznego zarz膮dzania w艂asnym czasem.
馃幆 Jeste艣 osob膮 zorientowan膮 na jako艣膰 i satysfakcj臋 zar贸wno Klienta, jak i Kandydata.
馃幆 Jeste艣 osob膮 ambitn膮, zaanga偶owan膮 i godn膮 zaufania.
馃幆 Potrafisz komunikowa膰 si臋 jasno i przekonywuj膮co.
馃幆 Czujesz si臋 dobrze w negocjacjach.
馃幆 艁atwo przychodzi Ci nawi膮zywanie i budowanie relacji z innymi lud藕mi.
馃幆 Znasz dobrze j臋zyk angielski (min. B2).
馃幆 Lubisz wychodzi膰 poza sfer臋 swojego komfortu.
馃幆 Masz dystans do siebie i poczucie humoru.
馃幆 Szybko si臋 uczysz.
馃幆 Chcesz rozwija膰 siebie i otoczenie, w kt贸rym pracujesz.

 Ze swojej strony oferujemy:
馃拵 Solidn膮 podstaw臋 (8000-12000 PLN brutto mies.) plus nieograniczone prowizje.
馃拵 Startup鈥檕w膮 kultur臋 pracy i stabilno艣膰 dojrza艂ej organizacji.
馃拵 Sprz臋t i soft dopasowany do Ciebie.
馃拵 Nieformaln膮 atmosfer臋 pracy w profesjonalnym zespole.
馃拵 Realn膮 mo偶liwo艣膰 rozwoju w strukturach firmy (Team Leader -> Manager -> Branch Manager).
馃拵 Elastyczne godziny pracy, mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej po okresie pr贸bnym.
馃拵 Bogaty pakiet 艣wiadcze艅 pozap艂acowych w systemie kafeteryjnym.
馃拵 Wyj艣cia integracyjne.
馃拵 Codziennie pyszn膮 kaw臋 i herbat臋.

Jak wygl膮da nasz proces?
Nasz proces sk艂ada si臋 z dw贸ch rozm贸w: telefonicznej i d艂u偶szej video.

Wy艣lij nam swoje CV i do艂膮cz do P&P Solutions!