return to list

🤓 Szefowa HR/Szef HR

10 000 - 20 000 PLN brutto

🌍 Pani Swojego Czasu Sp. z o.o | Śliska 10, Warszawa

🖥 http://www.paniswojegoczasu.pl

#recruiter, #HR, #HRmenedżer

Obszarem szeroko pojętego HR (rekrutacje, oceny pracy, wynagrodzenia, premie, budżety na szkolenia) u Pani Swojego Czasu od zawsze zajmowały się Ola - Naczelna #GangPSC, i Wszechogarniająca Joanna - ale ponieważ firma się rozwija, pracowników jest coraz więcej, szukamy:
 
Szefowej/Szefa HR
, która/y przejmie zadania w tym obszarze i zatroszczy się o gangsterki i gangsterów - tych obecnych i tych przyszłych, których planujemy zwerbować do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w wyławianiu najlepszych ludzi, uwielbiasz pracę z bardzo zaangażowanymi, jak i wymagającymi pracownikami, chcesz ich rozwijać i budować z nami imperium PSC - aplikuj!

Szukamy Ciebie, jeśli umiesz i chcesz stworzyć z nami dział HR - dla ludzi pracujących w dużej mierze zdalnie i w zespołach rozproszonych na terenie całej Polski (choć mamy też gangsterkę z Hiszpanii), ale i dla zespołów stacjonarnych (Przestrzenie Pełne Czasu w Krakowie i w Warszawie). Jesteś idealną/ym kandydatką/kandydatem, jeśli z zaangażowaniem będziesz wykonywać zadania z pełnej skali HR - od zadań asystenckich i operacyjnych, przez strategię do odpowiedzialności za cały ten obszar i rozbudowę swojego działu. Jeśli czujesz dreszczyk ekscytacji na myśl o zmianach, przebudowywaniu organizacji pod kątem komunikacji, ścieżek kariery, rekrutacji i nawet w najtrudniejszych sytuacjach potrafisz spojrzeć na pracownika jak na człowieka (bo umówmy się - nawet jeśli PSC ma być imperium, to tylko z ludzką twarzą) - koniecznie aplikuj.

W TYM POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY:


APLIKUJ JEŚLI:


CO OFERUJEMY?


Jako Szefowa/Szef HR będziesz mieć dodatkowo:

  1. okazję współpracować z fantastycznymi, zaangażowanymi ludźmi, którzy wymiatają w swoich obszarach i są otwarci na dalszy rozwój;
  2. okazję bardzo blisko współpracować z Olą, naczelną #GangPSC i Wszechogarniającą Joanną - ale to już sama/sam musisz sobie odpowiedzieć, czy to korzyść ;) 

Proponujemy wynagrodzenie w widełkach 8000-16 000 zł NETTO
(jeśli chcesz zarabiać więcej, a spełniasz powyższe warunki albo nawet je przewyższasz - aplikuj i napisz nam, jaka kwota Cię interesuje - Wszechogarniająca Joanna lubi negocjacje) - umowa o pracę lub B2B.

HARMONOGRAM REKRUTACJI:

25 sierpnia - 19 września - I etap rekrutacji - uzupełnienie ankiet;
20 września - 24 września - czytamy ankiety i wybieramy osoby do kolejnego etapu;
29 września - wysyłamy zadania praktyczne do osób, które przeszły do II etapu;
30 września - 10 października - II etap - czekamy na odpowiedzi;
11 października - 15 października - przeglądamy zadania i wybieramy osoby do III etapu;
20 października - decyzja kto przechodzi do III etapu;
25-27 października - rozmowy na Zoomie;
2 listopada - wyniki rekrutacji.