return to list

🤓 Specjalista ds. Adm. i HR z niemieckim

Undisclosed salary

🌍 Penta | Świętojańska 43, Gdynia

🖥 http://penta-bs.com/pl/

#zdalna, #administracja, #nimiecki

Firma Penta specjalizuje się w pracach budowlanych oraz wyposażenia i wykończenia wnętrz, które świadczy na rynku budowlanym, morskim oraz offshore. O nas: http://penta-bs.com/pl/

Poszukujemy kolegi/koleżanki na stanowisko:  

Specjalista ds. Administracji i HR z językiem niemieckim

Proponujemy:
 
 
Czym będziesz się zajmować?

Twoja praca będzie wiązała się z codzienną komunikacją w jezyku polskim i niemieckim, dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie jest konieczna.
 
Będziesz odpowiadał/a za opiekę nad przygotowaniem zaplecza dla Pracowników wykonujących prace za granicą, opiekę nad dokumentami elektronicznymi oraz płynną i przyjazną komunikację z Pracownikami i partnerami biznesowymi.  
 
Twoje codzienne zadania to:


Ważne dla nas:
 

Prosimy do CV dodać klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).