return to list

🤓 HR Generalist in a Fast Growing Startup

12 000 - 17 000 PLN netto

🌍 PhotoAiD | Zawrat, Warszawa

🖥 https://photoaid.com

#HardWorking, #DreamJob, #Startup

O TOBIE :)


Policz proszę ile z poniższych punktów dobrze Cię opisuje:

1. lubisz ludzi, a ludzie lubią Ciebie
2. jesteś bystry/a
3. jesteś super pracowity/a i zorganizowany/a
4. chętnie bierzesz odpowiedzialność i “dowozisz” 💪
5. potrafisz myśleć zarówno systemowo jak i out-of-the-box
6. jesteś technicznie biegły/a (tak, żeby np. zintegrować sobie samemu ATSa)
7. kochasz i umiesz rekrutować 😁 (warunek sine que non: zrekrutowałeś/aś min. 100 osób, w tym także na kluczowe stanowiska, programistów oraz osoby z zagranicy)

Jeśli tych punktów było 7 oraz szukasz super satysfakcjonującego przedsięwzięcia w które chcesz się zaangażować w 100%, to czytaj dalej :)

O NAS:


Nasz startup nazywa się PhotoAiD i mamy jeden cel - stać się numerem 1 na świecie w robieniu zdjęć biometrycznych. Już teraz, dzięki naszym aplikacjom, setki tysięcy osób zamiast robić zdjęcie do dokumentów u fotografa, robi je bez wychodzenia z domu własnym smartfonem!

Znamy się na rzeczy (jesteśmy spin-offem największej w Polsce sieci fotokabin), wypracowaliśmy też własną technologię AI we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. Zatrudniamy ponad 50 niesamowitych osób w 7 krajach, a same nasze usługi dostępne są w ponad 70 krajach. 

Przed nami jednak jeszcze długa droga do przejścia! A chcemy ją przejść w towarzystwie innych fajnych, bystrych i pracowitych ludzi - nie dość, że będzie szybciej, to dodatkowo ciekawiej.  

A żeby Ci ludzie do nas sprawnie dołączyli, potrzebny/a jesteś Ty - pierwsza osoba w PhotoAiD, która zajmie się tylko i wyłącznie HRem :)

OBOWIĄZKI:


Jest tak naprawdę tylko jeden obowiązek - 100% zaangażowanie we wszystko to, co najważniejsze na naszym HRowym froncie - czyli na przykład:

 1. skuteczną rekrutację najlepszych osób na różnorodne stanowiska - wybitnych specjalistów, programistów, PMów, projektantów, copywriterów, marketingowców, itd. - często na zasadzie headhuntingu :)
 2. stworzenie działu HR :)
 3. projektowanie i wdrażanie procesów oraz narzędzi
 4. współtworzenie świetnej atmosfery w firmie oraz wizerunku firmy na zewnątrz
 5. a także bycie kreatywnym - wymyślanie praktycznych a nieoczywistych rozwiązań :)

OFERUJEMY:


 1. mega możliwości rozwoju - zadania z całego HRowego spektrum: rekrutacja / headhunting / employer branding / people operations / etc. 
 2. bardzo ciekawa praca w super firmie z fajnymi ludźmi - których w części zrekrutujesz :)
 3. istotny wpływ na kształt całej organizacji 
 4. bezpośrednia współpraca z CEO i Founderami
 5. 12-17k B2B (lub inna forma rozliczenia) pensji podstawowej plus bonusy za wyniki 
 6. przyjazne biuro w willi z zielonym ogrodem na warszawskim Mokotowie (planujemy także otwarcie drugiego biura na jeszcze bardziej zielonej Teneryfie!)
 7. możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy
 8. niezawodny sprzęt (laptop, drugi monitor, słuchawki, telefon, itd.) oraz oprogramowanie według potrzeb (jesteśmy otwarci na sugestie)
 9. wspólne wyjazdy i imprezy (przed COVIDem byliśmy w Libanie, Hiszpanii, Maroku, Chorawcji, na Węgrzech...)
 10. różne drobiazgi-benefity: multisport, ubezpieczenie zdrowotne, lekcje języków, biblioteczkę, fundusz rozwojowo-eksperymentalny, itd.
 11. fair play i koleżeńską atmosferę
 12. możliwość zostania Head of People :)

REFERENCJE


Jeśli chcesz, to chętnie damy Ci kontakt do kilku osób z którymi pracujemy, tak żebyś mógł / mogła samemu sprawdzić, że jest potencjał na coś bardzo fajnego.

CO DALEJ?


Napisz do nas :)

UWAGA: w poniższym formularzu koniecznie dodaj 4-5 zdań od siebie, tak specjalnie dla nas - czemu chciałbyś / chciałabyś z nami pracować i czemu sądzisz, że to Ciebie właśnie szukamy oraz... co byś poprawił(a) w tym ogłoszeniu ;)

UWAGA2: jeśli uznamy, że Twoje zgłoszenie brzmi ciekawie, na pewno się odezwiemy - w każdym razie już z góry za nie dziękujemy!