return to list

🤓 HR Administration Specialist

5 800 - 7 500 PLN brutto

🌍 Piwik PRO | Św. Antoniego 2/4, Wrocław

🖥 http://piwik.pro

#payroll, #it

Jesteśmy Piwik PRO, firmą z sercem we Wrocławiu o rosnącym międzynarodowym zasięgu. Rozwijamy pierwszą skupioną na prywatności alternatywę dla Google Analytics. Nasz produkt wspiera klientów w uzyskaniu wglądu w pełną ścieżkę użytkownika na ich stronach internetowych i w aplikacjach. Zaufało nam już ponad 200 organizacji z 40+ krajów na całym świecie. Poza codziennym biznesem, promujemy świadomość w obszarze prywatności danych i bezpieczeństwa wśród organizacji i wszystkich, którym ten temat jest bliski. Kluczowe funkcjonalności naszego produktu udostępniamy za darmo w ramach Piwik PRO Core.

Nasz produkt tworzymy od zera. To przekłada się na wiele wolności, wpływu i naprawdę unikalne środowisko pracy. Dołączając do nas:


Szukamy osoby, która opanowała twardą stronę HRu i jest gotowa objąć ten obszar jako samodzielny specjalista w rosnącej organizacji z sektora IT. Jako HR Administration Specialist dołączysz do zespołu finansów i weźmiesz pod swoje skrzydła całość procesów związanych z administracją personalną, obsługą benefitów oraz listy płac. Misja ta uwzględnia ścisłą współpracę z zespołami HR i Office, jak również zewnętrznym biurem księgowym.

Ta rola obejmuje:

Czekamy na osoby, które:

Będzie super, jeśli dodatkowo:

Dołączając do nas możesz liczyć na: