return to list

🤓 HR Generalist

6 500 - 10 500 PLN netto

🌍 Piwik PRO | św. Antoniego 2/4, Wrocław

🖥 http://piwik.pro

#EB, #IT, #rekrutacja

Jesteśmy Piwik PRO, firmą z sercem we Wrocławiu o rosnącym międzynarodowym zasięgu. Rozwijamy pierwszą skupioną na prywatności alternatywę dla Google Analytics. Nasz produkt wspiera klientów w uzyskaniu wglądu w pełną ścieżkę użytkownika na ich stronach internetowych i w aplikacjach. Zaufało nam już ponad 200 organizacji z 40+ krajów na całym świecie. Poza codziennym biznesem, promujemy świadomość w obszarze prywatności danych i bezpieczeństwa wśród organizacji i wszystkich, którym ten temat jest bliski. Kluczowe funkcjonalności naszego produktu udostępniamy za darmo w ramach Piwik PRO Core.

Nasz produkt tworzymy od zera. To przekłada się na wiele wolności, wpływu i naprawdę unikalne środowisko pracy. Dołączając do nas:

Szukamy osoby z prawdziwą pasją do HR, świetną intuicją w tematach miękkich i talentem do jednoczenia ludzi wokół wspólnych inicjatyw. W rekrutacji stawiamy na jakość, dzielnie poszukując świetnych specjalistów, którzy uzupełnią nasz zespół kompetencjami i zaangażowaniem. Troszczymy się o dobry candidate experience i wyjątkową atmosferę w firmie. Jesteśmy zaprzyjaźnione z Traffitem (ATS), Slackiem oraz Atlassianem oraz korzystamy ze standardowego softu biurowego do analizy danych i wyciągania z nich wartościowych wniosków. Wierzymy, że otwarta dyskusja prowadzi do najlepszych rozwiązań. No i przede wszystkim – po prostu lubimy ludzi 🙂

Będziesz odpowiedzialny/a za:


Jako członek zespołu HR będziesz także:


Czekamy na osoby, które mają:


Będzie rewelacyjnie, jeśli dodatkowo:


Dołączając do nas możesz liczyć na: