return to list

🤓 IT Recruiter

6 000 - 10 000 PLN netto

🌍 Piwik PRO S.A. | Św. Antoniego 2/4, Wrocław

🖥 http://piwik.pro

#rekrutacja, #it

Jesteśmy Piwik PRO, firmą z sercem we Wrocławiu o rosnącym międzynarodowym zasięgu. Rozwijamy pierwszą skupioną na prywatności alternatywę dla Google Analytics. Nasz produkt wspiera klientów w uzyskaniu wglądu w pełną ścieżkę użytkownika na ich stronach internetowych i w aplikacjach. Zaufało nam już ponad 200 organizacji z 40+ krajów na całym świecie. Poza codziennym biznesem, promujemy świadomość w obszarze prywatności danych i bezpieczeństwa wśród organizacji i wszystkich, którym ten temat jest bliski. Kluczowe funkcjonalności naszego produktu udostępniamy za darmo w ramach Piwik PRO Core.

Nasz produkt tworzymy od zera. To przekłada się na wiele wolności, wpływu i naprawdę unikalne środowisko pracy. Dołączając do nas:


Szukamy rekrutera z misją i ambicjami! Nakręca Cię kontakt z ludźmi? Czujesz branżę IT, swobodnie poruszasz się w jej nomenklaturze, masz sprawdzone sposoby na dotarcie do świetnych kandydatów, a praca na najbardziej dynamicznym rynku tylko nakręca Cię do działania? Pracuj dla polskiej firmy z własnym produktem software’owym rozpoznawalnym na całym świecie! 

W zespole mamy 4 osoby z bogatym doświadczeniem i do pełni szczęścia brakuje nam Ciebie :) W codziennej pracy korzystamy z systemu ATS (Traffit), kompletnego stacku od Atlassiana (JIRA, Confluence), a także szeregu innych narzędzi (WordPress, HubSpot, Trello, Miro i inne).  

Wyzwania rekrutacyjne połączysz u nas z zaangażowaniem w HR wewnętrzny i Employer Branding – obiecujemy wymianę wiedzy, sporo przestrzeni na Twoje pomysły oraz pełne wsparcie w ich realizacji!

Będziesz odpowiedzialny/a za:


Dodatkowo, jeśli chcesz rozwijać się w HR, mamy ogrom przestrzeni na Twoją inicjatywę i zaangażowanie w:


Czekamy na Ciebie, jeśli posiadasz:


Będzie rewelacyjnie, jeśli dodatkowo:


Dołączając do nas możesz liczyć na: