return to list

🤓 Office Assistant

3 500 - 4 300 PLN brutto

🌍 Platige Image S.A. | Racławicka 99A, Warszawa

🖥 https://platige.com/

#administration, #officeassistant, #animation

PLATIGE IMAGE, studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów specjalnych, współpracujące z takimi firmami jak Netflix, HBO czy SONY oraz znanymi i lubianymi wydawcami gier wideo poszukuje wyróżniającej się, dynamicznej osoby, która będzie wspierać naszych pracowników w ich codziennej  pracy. Nie oczekujemy sztywnego dress codu – w końcu pracujemy w branży rozrywkowej. Zaaplikuj i rozpocznij swoją przygodę w wyjątkowym miejscu, wśród utalentowanych twórców.

OBOWIĄZKI I NASZE OCZEKIWANIA W KILKU SŁOWACH

Jako Office Assistant będziesz reprezentować naszą firmę – będziesz pierwszym kontaktem ze wszystkimi osobami odwiedzającymi nasze studio: kurierami, klientami, inwestorami i agencjami marketingowymi. Dlatego poszukujemy kogoś, kto lubi kontakt z ludźmi oraz posiada wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, pozwalające odnaleźć się w każdej sytuacji. 

Praca w naszej branży to również gwarancja nieoczekiwanych zwrotów akcji – przydadzą Ci się duże pokłady energii oraz multitasking. Działamy w międzynarodowym środowisku. Nasi pracownicy pochodzą z różnych części świata, podobnie jak klienci, dlatego oprócz uśmiechu niezbędna będzie znajomości języka angielskiego. 

Do Twoich obowiązków oprócz wspierania pracowników w pracach administracyjnych, należeć będzie również rezerwacja sal konferencyjnych przy użyciu naszego systemu oraz przygotowywanie i obsługa spotkań. Chcielibyśmy,  aby osoba na tym stanowisku identyfikowała się z naszą kulturą organizacyjną. Z tego powodu szukamy osoby, która stale stawia sobie nowe wyzwania oraz chciałaby rozwijać się w strukturach naszej firmy. 

Jeśli szukasz pracy w ciekawym miejscu z ciekawymi ludźmi na pokładzie, to zapraszamy do naszego zespołu!  

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!