return to list

🤓 Social Media/Marketing Specialist

7 000 - 8 000 PLN netto

🌍 Platige Image S.A. | Racławicka 99A, Warszawa

🖥 https://platige.com/

#Marketing, #SocialMedia

Platige Image to przede wszystkim ludzie, którzy na co dzień tworzą różne projekty: od cinematików, animacji i efektów specjalnych po oprawę eventów oraz reklamę. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mamy okazję współpracować ze znanymi i lubianymi markami z całego świata. Przyczyniliśmy się do powstania projektów dla takich brandów jak: Reserved (#CiaoKendall), Burberry („Close Your Eyes and Think of Christmas”), Jagermeister (#Dancers), czy Aston Martin (#V12Vantage), a w rodzimym kraju jesteśmy znani z przeniesienia Białowieskiego Parku Narodowego do CG (Kompania Piwowarska, #Żubr).
W pracy cenimy autentyczność, która jest źródłem naszej kreatywności. Stawiamy na ciągły rozwój i odkrywanie nowych obszarów. Jeżeli również cenisz te wartości, świat social mediów nie ma przed Tobą tajemnic i chciałabyś/chciałbyś rozwijać naszą strategię marketingową w świecie reklamy, to właśnie Ciebie szukamy! 

ZADANIA DO REALIZACJI:


KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE:
 

DODATKOWO PUNKTOWANE:
 

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!


Do aplikacji prosimy o dołączenie  swojego portfolio/linków z przykładami wdrożenia strategii, contentu marketingowego, czy kampanii social mediowej.