return to list

🤓 HR Business Partner

10 000 - 14 000 PLN brutto

🌍 Pointpack SA | Paderewskiego, Poznań

🖥 https://www.pointpack.pl/

#HR, #HRBP, #BUSINESS

Cześć, nazywamy się Pointpack i od 10 lat budujemy rozwiązania IT i usługi serwisowe dla branży handlowej oraz kurierskiej w obszarze infrastruktury pierwszej i ostatniej mili logistyki miejskiej.

Co robimy na co dzień?


Twój zespół:
Dołączysz do zespołu HR, który na dzień dzisiejszy składa się z 2 osób. Żaneta - Specjalistka ds. personalnych, która jest z nami od początku, oraz Ada, która wspiera nas od niedawna - rekruterka IT i specjalistka ds. personalnych.  

Twoje wyzwanie:
Będziesz mieć do czynienia z IT (niełatwy rynek), praktycznie płaską, opartą na koleżeństwie, szacunku i zaufaniu, strukturą w firmie.  Z drugiej strony wejdziesz na zasadzie „czystej kartki”, partnera do dyskusji. Każdy Twój pomysł zostanie omówiony, przeanalizowany. Chcemy wspólnie dbać o ludzi i wdrażać fajne, kreatywne rozwiązania w naszej firmie. Nie boimy się próbować, a proces decyzyjny trwa nie dłużej niż 1 wideokonferencja. Chcemy mieć coraz lepszych ludzi, robić jakość, nie ilość.

Codzienne zadania:


Warto wiedzieć zanim zaaplikujesz:


Zgłoś się do Nas i wesprzyj Nas swoim doświadczeniem oraz kreatywnymi pomysłami w tworzeniu Naszego wewnętrznego działu HR.