return to list

🤓 IT Recruitment Specialist

Undisclosed salary

🌍 ProData Consult Sp. z o.o. | Wielicka 28, Kraków

🖥 https://www.prodataconsult.pl/

#ITrecruiter, #ProDataConsult, #PDC

ProData Consult jest największą na rynku skandynawskim i trzecią w Polsce firmą świadczącą usługi z zakresu Outsourcingu i Consultingu IT. Od prawie trzech dekad specjalizujemy się w dopasowywaniu najwyższej klasy konsultantów biznesowych i wykwalifikowanych specjalistów IT do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Na co dzień współpracujemy z programistami, inżynierami, testerami, czy managerami IT, oferując im rozwojowe projekty dla duńskich, norweskich, szwedzkich, holenderskich, niemieckich, a także brytyjskich oraz polskich klientów. 
 
Nasz intensywny rozwój w ostatnich latach to min. efekt doświadczenia i wysokich kompetencji naszego zespołu rekrutacyjnego. Tylko w 2020 r. obrót firmy wyniósł ponad 200 mln Euro.
 
Aktualnie powiększamy nasz zepół nearhoringowy poszukując osoby na stanowisko Specjalisty/tki ds. Rekrutacji IT do krakowskiego biura.
 
 
Do Twoich zadań będzie należało:


Jeżeli:


Dołącz do nas!!

Dlaczego My:


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Oferta brzmi ciekawie, ale brakuje Ci doświadczenia? Porozmawiajmy!