return to list

🤓 HR Administration Specialist

7 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 Prowly | Madalińskiego 71, Warszawa

🖥 https://prowly.com/

#HR, #Payroll

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą technologiczną, która od 8 lat tworzy i nieustannie rozwija aplikację SaaS dla PR-owców. Prowly jest dla każdego, kto zajmuje się komunikacją z mediami - za intuicyjność oraz stały rozwój produktu o nowe moduły doceniają nas specjaliści PR znanych i mniej znanych marek na całym świecie. Zaczynaliśmy w Polsce i stąd działamy do dzisiaj, ale zyskujemy coraz większą popularność na rynkach zagranicznych, w szczególności w Stanach Zjednoczonych. Od września 2020 roku jesteśmy częścią znanej na całym świecie firmy SaaS dla online marketingu, SEMrush Inc.

Rozwijamy się z prędkością światła, zespół Prowly urósł dwukrotnie tylko w tym roku! Potrzebujemy na pokładzie samodzielnej osoby, która wniesie do zespołu People & Culture doświadczenie z zakresu ‘twardego’ HR - kadry, płace, prawo pracy i wszystko to, co  Jeśli porządek w dokumentacji, terminowość i utrzymywanie wszystkiego w skrupulatnych ryzach powoduje uśmiech na Twojej twarzy, to czekamy na Ciebie, dołącz do nas!

Twoje główne obszary działania w Prowly:


Jakich umiejętności i cech szukamy u kandydata idealnego:


Co oferujemy:


Jak będzie wyglądać rekrutacja

Rekrutacja składać się będzie z następujących etapów:


Cieszymy się, że tu dotarłaś/dotarłeś - to oznacza, że nasze ogłoszenie przykuło Twoją uwagę! Chcielibyśmy poznać każdego, kto wyśle do nas swoją aplikację, jednak nie jesteśmy w stanie skontaktować się z każdym, dlatego bardzo zachęcamy Cię do dołączenia do swojego CV choćby krótkiej wiadomości, dzięki której na etapie analizy zgłoszeń będziemy mogli Cię lepiej poznać :)