return to list

🤓 HR Specialist (Prowly)

8 000 - 11 000 PLN brutto

🌍 Prowly | Madalińskiego 71, Warszawa

🖥 https://prowly.com/

#Recruiting, #Specialist, #HR

Jeśli lubisz ludzi, a dbanie o ich rozwój i kreowanie super fajnego miejsca pracy jest tym, co kręci Cię najbardziej, a do tego dobrze czujesz się w międzynarodowym środowisku startupowym i masz już doświadczenie w budowaniu przyjaznych procesów HR-owych, aplikuj na stanowisko HR Specialist w Prowly.

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą technologiczną, która od 8 lat tworzy i nieustannie rozwija aplikację SaaS dla PR-owców. Prowly jest dla każdego, kto zajmuje się komunikacją z mediami - za intuicyjność oraz stały rozwój produktu o nowe moduły doceniają nas specjaliści PR znanych i mniej znanych marek na całym świecie. Zaczynaliśmy w Polsce i stąd działamy do dzisiaj, ale zyskujemy coraz większą popularność na rynkach zagranicznych, w szczególności w Stanach Zjednoczonych. Od września 2020 roku jesteśmy częścią znanej na całym świecie firmy SaaS dla online marketingu, SEMrush Inc.

Jesteśmy w bardzo ciekawym momencie naszego rozwoju. Przed nami mnóstwo nowych wyzwań, czujemy więc, że przyszedł czas na to, aby do naszej super-ekipy dołączył ktoś, kto będzie o nas dbał na full time. Szukamy otwartej na nowe wyzwania osoby na stanowisko HR Specialist. Jeśli masz doświadczenie w rekrutacji i twardym HR, ale pasję do rozwoju także w tematach miękkich, z jednej strony rozumiesz specyfikę rozwijających się biznesów, z drugiej nie są Ci obce procesy HR-owe w dużych organizacjach, a dodatkowo lubisz widzieć jak Twoje działania przekładają się na realne rezultaty, nie zwlekaj i daj się poznać!

Twoje główne obszary działania w Prowly:


Dodatkowo, we współpracy z People & Culture Lead w Prowly, dbać będziesz o:


Jakich umiejętności i cech szukamy u kandydata idealnego:


Co oferujemy:


Rekrutacja składać się będzie z następujących etapów:


Cieszymy się, że tu dotarłaś/dotarłeś - to oznacza, że nasze ogłoszenie przykuło Twoją uwagę! Chcielibyśmy poznać każdego, kto wyśle do nas swoją aplikację, jednak nie jesteśmy w stanie skontaktować się z każdym, dlatego bardzo zachęcamy Cię do dołączenia do swojego CV choćby krótkiej wiadomości, dzięki której na etapie analizy zgłoszeń będziemy mogli Cię lepiej poznać :)