return to list

🤓 Talent Acquisition Specialist (Prowly)

8 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 Prowly | Madalińskiego 71, Warszawa

🖥 https://prowly.com/

#HR, #Acquisition, #Talent

Cześć!

Do zespołu Prowly poszukujemy Talent Acquisition Specialist. 

Jeśli masz talent do pozyskiwania najlepszych ludzi, dbanie o doskonały Candidate Experience masz we krwi i lubisz budować serdeczne relacje z kandydatami, to szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj teraz do Prowly na stanowisko Talent Acquisition Specialist!

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą technologiczną, która od 8 lat tworzy i nieustannie rozwija aplikację SaaS dla PR-owców. Prowly jest dla każdego, kto zajmuje się komunikacją z mediami - za intuicyjność oraz stały rozwój produktu o nowe moduły doceniają nas specjaliści PR znanych i mniej znanych marek na całym świecie. Zaczynaliśmy w Polsce i stąd działamy do dzisiaj, ale zyskujemy coraz większą popularność na rynkach zagranicznych, w szczególności w Stanach Zjednoczonych. Od września 2020 roku jesteśmy częścią znanej na całym świecie firmy SaaS dla online marketingu, Semrush Inc.

Rozwijamy się z prędkością światła, zespół Prowly urósł dwukrotnie tylko w tym roku! Potrzebujemy na pokładzie osoby, która wesprze nas swoim doświadczeniem rekrutacyjnym i zasili nasz team People & Culture. Szukamy osoby, dla której człowiek jest w centrum zainteresowania, która wie jak budować proces rekrutacyjny i rozumie specyfikę rozwijających się biznesów. Jeżeli umiesz rekrutować z sercem i z pasją, to będzie Ci z nami bardzo po drodze.

Do Twoich obowiązków należeć będzie 👊:


Jakich umiejętności i cech szukamy u kandydata idealnego:


Co oferujemy:


Jak będzie wyglądać rekrutacja:

Rekrutacja składać się będzie z następujących etapów:


Cieszymy się, że tu dotarłaś/dotarłeś - to oznacza, że nasze ogłoszenie przykuło Twoją uwagę! Chcielibyśmy poznać każdego, kto wyśle do nas swoją aplikację, jednak nie jesteśmy w stanie skontaktować się z każdym, dlatego bardzo zachęcamy Cię do dołączenia do swojego CV choćby krótkiej wiadomości, dzięki której na etapie analizy zgłoszeń będziemy mogli Cię lepiej poznać :)