return to list

🤓 Junior IT Recruiter

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 Qarbon IT | Bażantów 35, Katowice

🖥 https://qarbon.it

#hr

Qarbon IT to software house znajdujący się w Polsce. Specjalizujemy się w tworzeniu produktów cyfrowych w takich technologiach jak node.js, react.js, vue.js. W Qarbon IT do naszych projektów wybieramy tylko najnowsze technologie. Wszyscy nas inżynierowie, testerzy oprogramowania oraz projektanci są zaangażowani w tworzenie projektów od samego początku. Naszym najwyższym celem jest zapewnić naszym pracownikom fascynujące projekty. Pracujemy dla klientów z całego świata. Z miłą chęcią powitamy Cię w naszych szeregach. Jesteś zainteresowany? Nie wahaj się i <strong>dołącz do naszego zespołu!


Dlaczego warto dołączyć do Qarbon IT?
Jesteśmy młodym, energicznym zespołem profesjonalistów. W pracy staramy się myśleć nieszablonowo i dostarczać naszym klientom rozwiązania z najwyższej półki. Możemy już śmiało powiedzieć, że udało nam się uzyskać stabilną pozycję na rynku. Teraz czas na poszukiwanie kolejnych wyzwań! Ponieważ wierzymy w nasze wartości, szukamy tylko utalentowanych ludzi, którzy będą się wspólnie z nami rozwijać.

Szukamy osoby, która pomoże nam budować dział HR w naszej dynamicznie rozwijającej się firmie. Twoim najważnieszym zadaniem będzie prowadzenie procesu rekrutacji od A - Z ale również dbanie o rozwój i morale całej załogi. 

Kogo szukamy:


Mile widziane:


Twoje obowiązaki:


Benefit: