return to list

🤓 HR Manager

Undisclosed salary

🌍 QLOC S.A. | Krakowiaków 36, Warszawa

🖥 http://www.q-loc.com

#obsługacudzoziemców, #HR, #rekrutacja

W QLOC od lat pomagamy twórcom i wydawcom gier. Dbamy o to, żeby powierzone nam zadania były wykonane jak najlepiej i na czas. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się na dostarczaniu graczom wyjątkowych przeżyć. 

Jesteśmy znani na świecie z wysokiej klasy portów gier wideo, ale specjalizujemy się nie tylko w tej dziedzinie. QLOC to więcej niż zespół wybitnych programistów. Nasza ekipa składa się z ponad 350 osób, które świetnie znają się na developmencie, testowaniu i lokalizowaniu gier. Zapewniamy naszym klientom również testy funkcjonalne, lokalizacyjne, testy kompatybilności i certyfikacyjne. Tłumaczymy gry na ponad 30 języków. Oferujemy usługi z zakresu co-developmentu oraz remasteringu. Hall of fame? Dragon's Dogma: Dark Arisen (port PC, PS4, XB1, Switch), seria Devil May Cry (port XB1 i PS4), Resident Evil 4 i 6 (port PC), RiME (port PC i XB1), Dark Souls Remastered (PC, XB1, PS4), Hitman (co-dev), Tales of Vesperia: Definitive Edition (remaster PC, PS4, XB1, Switch), Hellblade: Senua’s Sacrifice (port Switch), Mortal Kombat 11 (port PC) – i wiele, wiele innych.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

HR MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa, ul Krakowiaków 36
 
Zakres obowiązków:

Wymagania:

 Oferujemy:

Zainteresowane osoby spełniające nasze wymagania prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego. Prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „HR”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.