return to list

🤓 HR Specialist

Undisclosed salary

🌍 QLOC S.A. | Al. Grunwaldzka 415, Gdańsk

🖥 http://www.q-loc.com

#Recruiter, #IT, #Gamedev

Poszukujesz stabilnego i przyjaznego środowiska pracy? Chcesz dołączyć do dobrze rozwiniętej i sprawnie działającej firmy, w której twoje obowiązki są jasno określone? Cenisz sobie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Sprawdź, jak się u nas pracuje!

W QLOC współpracujemy z największymi studiami i wydawcami w branży gier wideo, m.in. EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision czy BANDAI NAMCO Entertainment. Nasz szeroki zakres najwyższej jakości usług obejmuje development, testowanie i lokalizację. Pracujemy na wszystkich największych platformach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz silników takich jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i adaptować takie marki jak Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

HR SPECIALIST

 
Miejsce pracy: Gdańsk, Al. Grunwaldzka 415

 
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:


Wymagania:


Oferujemy:


Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym znajduje się pod adresem: https://q-loc.com/privacy-policy/personal-data-processing/