return to list

🤓 HR Coordinator

Undisclosed salary

🌍 Radisson Hotel Group | Długi Targ 19, Gdańsk

🖥 https://www.radissonhotels.com/en-us/corporate/careers

#hrcoordinator

Słyszałaś/eś już wcześniej: "nasi ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem" - lepiej w to uwierz! Czy chcesz zrobić prawdziwą różnicę w naszym zespole, identyfikując i rozwijając istniejące talenty? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, aby każda chwila miała znaczenie, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem.
Jako Human Resources Coordinator, dołączysz do zespołu, który pasjonuje się dostarczaniem wyjątkowych usług, gdzie wierzymy, że wszystko jest możliwe, jednocześnie dobrze się bawiąc we wszystkim, co robimy!

Twoje obowiązki:

 
Nasze oczekiwania:

 
Radisson Blu Hotel, Gdańsk oferuje gościom współczesną elegancję okraszoną historycznymi akcentami w centrum miasta. Na Gości czeka 145 wygodnych pokoi i apartamentów, a hotelowa restauracja i bar serwują wyborne dania. Doskonale wyposażona siłownia, sauna i łaźnia parowa pozwalają gościom całkowicie odprężyć się po długim dniu. Duża sala bankietowa i dwie sale konferencyjne idealnie nadają się na wydarzenia biznesowe i prywatne. Hotel znajduje się w historycznej części miasta, co dodaje imprezom dodatkowego uroku.

KARIERA
Dołącz do naszej misji, by każda chwila była niezapomniana dla naszych Gości i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół, dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie.
Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Aby dowiedzieć się więcej o Radisson Hotel Group, naszej kulturze organizacyjnej i o tym w co wierzymy, odwiedź naszą stronę: careers.radissonhotels.com.