return to list

🤓 HR Manager

Undisclosed salary

🌍 Radisson Hotel Group | Purkyniego 10, Wrocław

🖥 https://www.radissonhotels.com/en-us/corporate/careers

#hrmanager

Słyszałaś/eś już wcześniej: "nasi ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem" - lepiej w to uwierz! Czy chcesz zrobić prawdziwą różnicę w naszym zespole, identyfikując i rozwijając istniejące talenty? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, aby każda chwila miała znaczenie, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem.

Jako Human Resources Manager w Hotelu Radisson BLU we Wrocławiu, dołączysz do zespołu, który pasjonuje się dostarczaniem wyjątkowych usług, gdzie wierzymy, że wszystko jest możliwe, jednocześnie dobrze się bawiąc we wszystkim, co robimy!

Twoje obowiązki:


Nasze oczekiwania:


Nasz wrocławski hotel zlokalizowany jest w samym sercu miasta, w pobliżu zabytkowego Rynku. Radisson Blu Hotel Wroclaw dysponuje 162 pokojami dla turystów i osób podróżujących służbowo. Oferujemy zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 537 metrów kwadratowych, 9 sal konferencyjnych, w tym sale spotkań i inne pomieszczenia. Nasz dziedziniec o powierzchni 900 metrów kwadratowych pozwala na organizację dużych wydarzeń na świeżym powietrzu i w urokliwej atmosferze. Restauracja Aquarelle pozwala na skorzystanie przygotowanych z najwyższą starannością specjałów. 

RADISSON CAREERS

Dołącz do naszej misji, by każda chwila była niezapomniana dla naszych Gości i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie. 

Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Aby dowiedzieć się więcej o Radisson Hotel Group, naszej kulturze organizacyjnej i o tym w co wierzymy, odwiedź naszą stronę: careers.radissonhotels.com.