return to list

🤓 HR & Administration Specialist

3 500 - 5 300 PLN brutto

🌍 Ragnarson | Targowa 35, Łódź

🖥 https://ragnarson.com/

#HR, #Administracja, #Selfmanagement

Zastanawiasz się, dlaczego warto pracować w Ragnarson? Podjęcie decyzji o tym, jak będziesz spędzać średnio 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu wcale nie jest takie łatwe. Naszym zdaniem nie wystarczy po prostu porównać wynagrodzenia z wymaganiami i obowiązkami - trzeba się przekonać, czy nowe miejsce pracy pasuje do Ciebie, a Ty do niego.
 
Co myślisz o pracy w wybranej przez Ciebie porze, w której Twoja produktywność jest największa? W Ragnarson jest to możliwe - promujemy pracę asynchroniczną w elastycznych godzinach. Interesuje Cię jak działa software house zarządzany w turkusie? Odnajdź się w firmie bez managerów, z płaską strukturą zespołów i wewnętrzną transparentnością. Zyskasz szeroką perspektywę biznesową poprzez wgląd w budżet, procesy w firmie oraz znajomość stawek klientów i pracowników. A co najważniejsze - będziesz wspólnie z nami podejmować decyzje wpływające na działanie Ragnarson.
 
Jeżeli brzmi to zbyt pięknie aby było prawdziwie wiedz, że praca w takich warunkach wymaga samodzielności, dyscypliny i kierowania się naszymi wartościami. W Ragnarson tworzymy środowisko stymulujące każdego do rozwoju w różnych obszarach wykraczających poza codzienne obowiązki - to od Ciebie zależy, ile zyskasz pracując z nami.
 
Jako HR & Administration Specialist w Ragnarson zaczniesz od pracy w dwóch obszarach:
 
Obszar HR (~40%)

 
Obszar Administracji (~60%)

 
Czego od Ciebie oczekujemy:
 
 
Co oferujemy:
 
 
Poznaj nas w procesie rekrutacji:
 
I etap - rozmowa z uroczym działem Rekrutacji & HR 
II etap - praca domowa z obu obszarów (case study dla naszej firmy)
III etap - rozmowy z wybraną częścią firmy