return to list

🤓 Junior HR and Administration Specialist

4 000 - 7 000 PLN netto

🌍 Ragnarson | Targowa 35, Ragnarson, Łódź

🖥 https://ragnarson.com/

#HR, #AdministrationSpecialist, #officeManager

Administracja to jeden z działów, który jest w wielu firmach mocno niedoceniany.

Gdy działa prawidłowo, prawie jej nie zauważamy.

Natomiast niewydajna, negatywnie wpływa na funkcjonowanie całego zespołu.

Począwszy od małych codziennych wyzwań, aż po wdrażanie i utrzymywanie złożonych procesów, zadania administracyjne są nieodłączną częścią działalności każdej firmy.

W Ragnarson  wierzymy w transparentność i samozarządzanie, więc brak dostępu do informacji lub narzucone wytyczne nie będą dla Ciebie przeszkodą.

Otrzymasz wsparcie w objęciu poszczególnych ról administracyjnych oraz szkolenie, w obszarach, w których nie czujesz się jeszcze pewnie.

Do Twoich wyzwań należeć będą:

 
Czego oczekujemy:


Co zyskujesz dołączając do nas?

Ragnarson został założony w 2006 roku jako agencja web deweloperska. W 2019 roku rozpoczęliśmy również działalność inwestycyjną nastawioną na startupy na wczesnym etapie rozwoju i skupione na pozytywnym impakcie. Pracujemy wspólnie z założycielami startupów jako agencja i anioł biznesu, inwestujemy i współtworzymy ich produkty.

Koncentrujemy się na projektach walczących ze zmianami klimatycznymi oraz nierównościami społeczno-ekonomicznymi. Stawiamy na pracę z dojrzałymi osobami o szerokich zainteresowaniach. Cały zespół ma dostęp do kluczowych danych firmowych w oparciu o które podejmuje najważniejsze dla firmy decyzje. Ustawianie samodzielnie pensji przez członków zespołu jest jednym z przykładów takich decyzji.

Jeżeli doskonałość operacyjna jest bliska Twojemu sercu, to doskonałą okazją dla Ciebie będzie przejęcie zadań w dziale administracji Ragnarson. Z pomocą współczesnych narzędzi, doświadczonego specjalisty i z dostępem do wszystkich dokumentów firmy, jest to szansa na rozwój Twoich umiejętności i możliwość poszerzenia wiedzy o IT i start-upach.

Oferujemy także:


Poznaj nas w naszym procesie rekrutacyjnym:

I etap - wstępna rozmowa z naszym zespołem rekrutacyjnym

II etap - zadanie rekrutacyjne; zawsze udzielamy kompleksowej informacji zwrotnej niezależnie od tego czy kandydat zostaje w naszym procesie, czy nie

III etap - rozmowy 1-na-1 z różnymi członkami naszego zespołu - dopasowanie kulturowe