return to list

🤓 Administration Specialist

Undisclosed salary

🌍 Ready4S | Miodowa, Kraków

🖥 http://www.ready4s.com

#B2B, #Administration, #IT

Na czym będzie polegać Twoja rola?

Jesteś osobą energiczną, uwielbiasz kontakt z ludźmi, a dobra organizacja to Twoje drugie imię? Dołącz do nas jako Administration Specialist i realizuj swoje talenty w Software House, w którym stawiamy na dialog i partnerstwo. W codziennej pracy zadbasz o organizacyjne aspekty firmy i naszych pracowników. 
W praktyce będziesz odpowiadać za:


Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:


Dodatkowy plus dla Ciebie za:


Dołączając do nas, możesz spodziewać się:Cześć! Jesteśmy Ready4S
- krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (nasze portfolio) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej). Znajdujemy się na liście Top15 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole) w rozwoju ich produktów. 
 
To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie. 
 
Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality). Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-)