return to list

🤓 IT RECRUITER

Undisclosed salary

🌍 Ready4S | Miodowa, Kraków

🖥 https://www.ready4s.com/

#rekruterIT, #IT

Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (nasze portfolio) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej).  

Znajdujemy się na liście Top10 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt- apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole) w rozwoju ich produktów. 

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie. Aktualnie w zespole HR prężnie działają 3 osoby (Aśka, Beata i Marta) i czekają na kolejnego HR-owca z pasją i niebanalnym podejściem do rekrutacji (może to Ty napiszesz nasze kolejne ogłoszenie?) :)

Jak pracujemy? Jesteśmy wewnętrznym działem HR, na co dzień koncentrujemy się na na rozwoju firmy i pracowników. Dbamy o ich (i nasz:)) poziom zadowolenia, podejmując i wdrażając działania z obszaru motywacji, zaangażowania, rozwoju i EB. Korzystamy z takich narzędzi jak Linkedin Recruiter Lite, Elevato i Basecamp. Aktualnie pracujemy 100% zdalnie, co nie przeszkadza nam w znalezieniu czasu na integrację podczas wspólnych calli naszego teamu. Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-) 

Na czym będzie polegać Twoja rola? 
Jako IT Recruiter najwięcej czasu będziesz przeznaczać na rekrutację i współpracę z Hiring Managerami. Twoim głównym zadaniem będzie budowanie profesjonalnego zespołu IT poprzez łączenie najlepszych specjalistów i managerów z ciekawymi projektami, jakie tworzymy dla naszych klientów.

W praktyce będziesz odpowiadać za:


Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:


Mile widziane
doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub outsourcingu specjalistów IT oraz wykształcenie z zakresu Psychologii/ ZZL.

Dołączając do nas, możesz spodziewać się:


Brzmi dobrze? Porozmawiajmy.