return to list

🤓 (Junior) IT Recruitment Consultant

Undisclosed salary

🌍 RECONNECT | Szlak 65, Kraków

🖥 https://reconnect.com.pl/

#(Junior), #IT, #Recruitment

Opis pracy

RECONNECT to Agencja rekrutacyjna która wspiera projekty, cykle produkcyjne, produkty, usługi swoich klientów poprzez pozyskiwanie pracowników którzy od pierwszego dnia swojej pracy wnoszą know-how i co za tym idzie zwiększają produktywność organizacji.

Specjalizujemy się w rekrutacjach w obszarach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo

Obecnie do naszego zespołu, z powodu dynamicznego rozwoju..
Poszukujemy zmotywowanej i kreatywnej osoby która dołączy do w nas do biura w Krakowie. Twoja codzienna praca będzie polegała na pozyskiwaniu najcenniejszych kandydatów na rynku polskim/europejskim. Będziesz odpowiedzialny/-a za sprawdzenie kompetencji kandydatów poprzez rozmowy kwalifikacyjne, weryfikację aplikacji, przeprowadzanie wstępnego procesu selekcji oraz za prezentację kandydatów dla naszych klientów. Oczekujemy również umiejętności budowania relacji z naszymi klientami, tak by zapewnić wysoką jakość naszych usług.

Do Twoich zadań będzie należało również raportowanie wyników działań rekrutacyjnych, udział w przygotowywaniu ogłoszeń o pracę, bliska współpraca z działem sourcingu oraz dbałość o wizerunek firmy.

Narzędzia jakie wykorzystujemy na co dzień w pracy to JIRA, LinkedIn, ZOHO Recruit, Google Workspace, WordPress

Wymagania:

Szukamy osób energicznych, zorientowanych na sukces w obszarze HR. Powinna cechować Cię wysoka kultura osobista, zorientowanie na cel, zorientowanie na potrzeby klienta oraz chęć zdobywania wiedzy.

Oczekujemy również:

Świadczenia

Praca w RECONNECT daje wiele swobody, przez co wymaga także wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz mieć duże możliwości wpływu zarówno na charakter własnej aktywności, jak i na działalność całej firmy.

Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz prowizję która będzie odzwierciedleniem wyników Twojej pracy oraz Twojego zaangażowania w życie naszej firmy.