return to list

🤓 IT Recruiter

8 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Red Sky | Piastów 22, Szczecin

🖥 http://www.red-sky.pl

#IT, #Recruiter, #fintech

Intro
Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy.

Jedno jest pewne - w naszym zespole zatrudniamy najlepszych rekruterów, dla których dynamiczna praca to przyjemność, a zespołowe rozwiązywanie skomplikowanych problemów rekrutacyjnych przynosi ogromną satysfakcję. Cały zespół Red Sky to najlepsi z najlepszych - specjaliści w swoich branżach, których cechuje otwartość, rozwój i przekraczanie swoich horyzontów. Recruiter IT będziesz miał okazję poszukiwania, rekrutowania i zatrudniania specjalistów w różnych branżach - IT, biotech, fintech, lifescience, gaming. Rekrutacjami zajmujemy się end-to-end, więc czeka Cię wiele ciekawych zadań.