return to list

🤓 Junior IT Recruiter

3 500 - 5 000 PLN brutto

🌍 Red Sky | Piastów 22, Szczecin

🖥 http://www.red-sky.pl

#recruiter, #rekruter, #junior

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder.
Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Dołącz Red Sky!

Jedno jest pewne - w naszym zespole zatrudniamy najlepszych rekruterów, dla których dynamiczna praca to przyjemność, a zespołowe rozwiązywanie skomplikowanych problemów rekrutacyjnych przynosi ogromną satysfakcję. Cały zespół Red Sky to najlepsi z najlepszych - specjaliści w swoich branżach, których cechuje otwartość, rozwój i przekraczanie swoich horyzontów. Jako Junior Recruiter będziesz miał okazję wejść w świat rekrutacji i poznać najlepsze techniki. Nauczysz się jak rekrutować dobrze, jak dbać o candidate experience i dlaczego nie zawsze Hiring Manager ma rację :)

Zadania:

Twój profil:

Oferujemy:

Highlights:

I co teraz?