return to list

🤓 Specjalista/ka ds. rekrutacji IT

Undisclosed salary

🌍 Ringier Axel Springer Polska | Al. 29 Listopada 20, Kraków

🖥 https://www.ringieraxelspringer.pl/

#IT, #recruiter, #rekrutacja

Szukasz pracy, której efekty będą widoczne w całej organizacji? Chcesz mieć realny wpływ na to kto dołącza do firmy? Chciałbyś/ałabyś przyczynić się do rozwoju najbardziej popularnych serwisów w Polsce: Onet, Business Insider, Plejada, Noizz, Medonet i wielu innych?
Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią TAK, a dodatkowo wiesz czym różni się Java od Java Script, zapraszamy Cię do naszego zespołu na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji IT.

Dlaczego warto?
👉Wierzymy w naszych ludzi, dlatego dajemy im wolną rękę i przestrzeń na branie odpowiedzialności w codziennej pracy. U nas możesz podejmować decyzje i wprowadzać zmiany. Jeżeli zauważysz problem, jesteśmy otwarci na Twoje rozwiązania.
👉Rozwiniesz się w obszarze nowych technologii: dynamicznym, wymagającym ale też bardzo przyszłościowym i fascynującym środowisku.
👉Nie szukamy winnych, zawsze staramy się razem wyjść z problemowych sytuacji.

Czym się będziesz zajmował/a?
👉Będziesz odpowiedzialny/a za kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych w obszarze IT (role w obszarze Backend, Frontend, Big Data i wiele innych na wszystkich poziomach seniority)
👉Będziesz wyszukiwał/a kandydatów wykorzystując różne narzędzia i metody, w tym Direct Search (bez obaw, mamy dla Ciebie konto rekruterskie 😊)
👉Bezpośrednią współpracą z kierownikami IT wraz z ich zespołami wewnątrz organizacji
👉Będziesz odpowiedzialny/a za selekcję, ocenę kompetencji i kontakt z kandydatem na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego

Czego oczekujemy od Ciebie?
👍Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru IT w wewnętrznym dziale HR lub agencji rekrutacyjnej
👍Wiedzy z obszaru IT, która pomoże zrozumieć role oraz projekty
👍Znajomości technik sourcing'u kandydatów
👍Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2)
👍Samodzielności i kreatywnego podejścia do pracy

Oferujemy
✔️Prywatna opieka medyczna
✔️Karta Multisport
✔️Ubezpieczenia na życie
✔️Eventy firmowe
✔️Inicjatywy sportowe
✔️Szkolenia i konferencje
✔️Nowoczesne biuro

*Pracujemy i rekrutujemy zdalnie do końca roku 2021