return to list

🤓 Konsultant ds.opieki nad specjalistami IT

3 200 - 4 200 PLN brutto

🌍 RITS Professional Services | Wołoska, 9, Warszawa

🖥 https://rits.center/

#IT, #opieka, #konsultatnt

RITS (Relyon IT Services) jest jedną z najszybciej rozwijających się firm IT, która oferuje swoje usługi klientom na całym świecie. Praca w naszej firmie to ciekawe i duże projekty oraz szerokie możliwości rozwoju, także na arenie międzynarodowej.

Obecnie poszukujemy Osoby na stanowisko Professional Services Consultant. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, interesujesz się branżą IT, uwielbiasz negocjować to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Coś o nas? Przede wszystkim jesteśmy osobami z dużym poczuciem humoru, świetnie się ze sobą dogadujemy, a dodatkowo cenimy dużą chęć rozwoju oraz nastawienie na cel indywidualny oraz całego zespołu. Chętnie zaczniemy współpracę z Osobą, dla której powyższe elementy są tak samo ważne.

Zapewnimy Ci pełne wdrożenie + Opiekuna, który będzie Cię wspierał przez pierwsze kilka miesięcy pracy.

Konsultant ds. opieki nad specjalistami IT/ Junior Professional Services Consultant

Warszawa

RiTS/PSC/122021/KK