return to list

🤓 Stażysta w Dziale Rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 Rockwell Automation | Francuska 46, Katowice

🖥 http://www.rockwellautomation.com

#rekrutacja, #staż

Stanowisko Rekrutera to jedna ze ścieżek kariery w obszarze human resources, która może stać się Twoją pasją! Zaangażowanie, pozytywna postawa i dbałość o szczegóły to cechy potrzebne w naszej codziennej pracy. Zdobyte doświadczenie pomoże Wam zrozumieć specyfikę pracy z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.  
Dołącz do Zespółu Talent Acquisition, który powstał ponad trzy lata temu by wspierać m.in. procesy rekrutacyjne Rockwell Automation w Polsce. W sercach naszego zespołu znajdują się tysiące ludzi, z którymi nawiązujemy kontakt i relacje. Dzięki naszej pracy – zatrudnianiu talentów, zwiększa się różnorodność kompetencji pracowników, a cała organizacja rozwija się. 

Makers wanted ! Dołącz do Rockwell Automation! 

Poszukujemy osoby na staż w obszarze rekrutacji finansowych, co oznacza pracę w dynamicznym środowisku i możliwość rozwijania wielu przydatnych umiejętności. Nauczysz się rozumieć terminy biznesu finansowego i jego procesy, zapewniać profesjonalną obsługę administracyjną, pomagać przy zatrudnieniu Specjalistów z branży ... oraz zdobędziesz wiele innych ciekawych HRowych umiejętności.  

Twoje codzienne obowiązki: 

Profil kandydata 
Poszukujemy osób, które swoją ścieżkę kariery chcą związać z rekrutacją.  
Jeśli: 
to... 
Talent Acquisition jest miejscem dla Ciebie! 

Oferujemy