return to list

🤓 Recruitment Business Partner

6 000 - 10 000 PLN netto

🌍 Rumble Fish Poland | Filipa Eisenberga 11/3, Kraków

🖥 https://www.rumblefish.dev/

#recruitment, #employerbranding, #IT

Recruitment Business Partner

Rumble Fish to software house specjalizujący się w FinTech, Blockchain, AWS Cloud Applications, DeFi, Renewable Energy. Jesteśmy zespołem doświadczonych full stack deweloperów, których łączy wspólne zainteresowanie: tworzenie złożonego oprogramowania i systemów rozproszonych za pomocą najbardziej innowacyjnych technologii. Przywiązujemy dużą wagę do doboru projektów w naszym portfolio. Podejmujemy się tylko takich zadań, które pozwalają nam wykorzystywać najnowsze osiągnięcia i eksperymentować z nowymi technologiami.

Jeśli pasjonuje Cię obszar HR, branża IT i pracujący w niej ludzie nie mają przed Tobą tajemnic i chciałbyś wspierać nas w realizowaniu strategii rekrutacyjnej to nasza oferta jest dla Ciebie.