return to list

🤓 Junior Recruitment Partner

Undisclosed salary

🌍 SANDS Partners Sp. z o.o. | Rynek 5, Wrocław

🖥 https://sandspartners.com/

#HR, #Recruitment, #Team

Do teamu SANDS Partners - startupu z Wrocławia, który skupia się na wdrożeniach systemów informatycznych wspierających rozliczanie prowizji, poszukujemy osoby, która partnersko pomoże nam rozwijać firmę, zatrudniać talenty i rozwijać potencjał pracowników. Szukamy kogoś z doświadczeniem w prowadzeniu i budowaniu procesów rekrutacyjnych, otwartego na rozwój w kierunku miękkiego HRu - samodzielność i otwartość na stały rozwój to cechy, których szukamy najmocniej!

Jakie dokładnie będą zadania w tej roli:

✅ prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end (głównie stanowiska specjalistów i konsultantów od wdrożeń systemowych i baz danych)
✅ dbałość o poprawne dopasowanie kandydatów do obecnych zespołów
✅ finalizowanie procesu rekrutacyjnego (ofertowanie, negocjacje, współpraca z liderami technicznymi)
✅ budowanie bazy kandydatów i utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji
✅ przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
✅ wspieranie komunikacji i wewnętrznych relacji w firmie
✅ wsparcie przy realizacji strategii personalnej i rozwoju pracowników

Zdecydowanie chcemy Cię mieć na pokładzie, jeśli:

✅ masz otwartą i pełną pomysłów głowę i szukasz miejsca, gdzie będzie więcej możliwości niż ograniczeń
✅ posiadasz doświadczenie w rekrutacji i dalej chcesz się w tym kierunku rozwijać
✅ świat IT jest miejscem, w którym się odnajdujesz lub chciałbyś/chciałabyś się odnaleźć
✅ rozumiesz potęgę Social Media
✅ masz za sobą pierwsze doświadczenia w budowaniu wewnętrznego Employer Brandingu i Candidate Exprerience
✅ swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Nice-to-haves:

✅ doświadczenie w rekrutacji w branży IT
✅ doświadczenie w pracy w firmie technologicznej / startupie
✅ pozytywne nastawienie do odrobiny pracy z Excelem
✅ znajomość języka niemieckiego

Nie ukrywamy, co jest dla nas ważne. Dołączając do naszego zespołu spodziewaj się możliwości rozwijania skrzydeł w rekrutacji konsultantów/specjalistów IT, ale również brania udziału w wielu różnych działaniach z zakresu HR.

Co możemy zaoferować?

✅ współpracę w dowolnej formie (UoP, B2B, UZ)
✅ realny wpływ na to, jak będzie kształtowany obszar rekrutacji i HR w firmie
✅ dużą swobodę i zaufanie
✅ samodzielność - bardzo doceniamy kreatywność i chcemy, żeby nasi pracownicy również umieli podejmować własne decyzje
✅ pakiet Mutlisport i prywatną opiekę medyczną
✅ lekcje języka niemieckiego