return to list

🤓 Specjalista ds. kadr i płac

Undisclosed salary

🌍 Scanfil Poland Sp. z o.o. | Brzezińska 59, Mysłowice

🖥 https://careersmyslowice.scanfil.com/

#płace, #kadry, #payroll

Scanfil Poland Sp. z o.o.
Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.
Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.
Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.
Więcej o nas na www.scanfil.com

Rozpocznij z nami nową podróż - dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice!
Scanfil to miejsce, w którym się rozwijamy! Działamy razem i wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów. Kluczem do naszego sukcesu jest posiadanie wykwalifikowanych pracowników.
Wierzymy, że firmy i ludzie potrzebują dobrze zaprojektowanych i zbudowanych produktów, wykonanych w sposób zrównoważony, z poszanowaniem ludzi, którzy je tworzą.
Nasza kultura pracy opiera się na czterech zasadach: Koncentracja na kliencie, Wspólne osiąganie celów, Proaktywne podejście, Zaangażowanie w działaniu.
Brzmi ciekawie? Dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice! Więcej o nas na https://careersmyslowice.scanfil.com/

SZUKAMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO: Specjalista ds. kadr i płac

Jako Specjalista ds. kadr i płac będziesz odpowiedzialny/ odpowiedzialna m.in. za takie działania, jak:


Czego od Ciebie oczekujemy? 


Oferujemy:


HR & Komunikacja
Jako Dział HR wspieramy biznes wielotorowo. Zajmujemy się działaniami w obszarach takich, jak: rekrutacja i onboarding, szkolenia i rozwój pracowników, budowanie zaangażowania oraz komunikacja; jak również administracja HR, kadry i płace. Dołącz do nas i twórz z nami niepowtarzalną atmosferę pracy! Czekamy na Twoje CV! :)